Gaukite LEED taškų su „Tork“

Gaukite LEED taškų su „Tork“

LEED (angl. „Leadership in Energy and Environmental Design“) yra labiausiai paplitusi žaliųjų pastatų vertinimo sistema pasaulyje. Pritaikoma įvairiems pastatams, bendruomenėms ar namų projektams, LEED suteikia pagrindą kurti sveikus, itin veiksmingus ir taupius žaliuosius pastatus. 


Įgijusi LEED sertifikatą, jūsų įmonė gali sustiprinti savo ekologišką įvaizdį ir naudoti jį, kad įgytų konkurencinį pranašumą, pritrauktų ir išlaikytų talentingus darbuotojus bei pasiektų savo tvarumo tikslus.


Kaip gaunami LEED taškai?  

 
LEED naudoja taškų sistemą – už įvairius su pastato projektavimu, statymu, eksploatavimu ir priežiūra susijusius aspektus skiriami taškai. Sudėjus šiuos taškus, pastatui gali būti suteiktas standartinio, sidabro, aukso ar platinos lygio LEED sertifikatas.

Daug „Tork“ produktų ir paslaugų gali padėti jūsų įmonei gauti LEED taškų. Pavyzdžiui, perėję prie trečiųjų šalių sertifikuotų higieninio popieriaus gaminių, galite gauti iki 2 LEED taškų už ekologišką valymą ir aplinkai palankų pirkimą. Pastatui gali būti suteikta iki 5 taškų pagal inovacijų reikalavimus, pavyzdžiui, įdiegus „Tork EasyCube®“ arba „Tork PeakServe®“. 

 

Jei jūs dabar priklausote LEED sidabro kategorijai turėdami 58 LEED taškus, perėję prie „Tork“ trečiųjų šalių sertifikuotų higieninio popieriaus gaminių ir popierinių rankšluosčių, galite gauti iki 2 taškų ir įgyti LEED aukso lygio sertifikatą. 

Kontaktiniai duomenys

Gaukite LEED taškų savo įmonei naudodami „Tork“ produktus ir paslaugas.

Nuoroda

1 Dviejų „Tork EasyCube“ klientų pasiektų rezultatų svertinis vidurkis, matuota 158 dienas, prieš ir po „Tork EasyCube™“ įdiegimo.