Pramogų sektorius

Pramogų sektorius

Pramogų sektoriaus įmonės privalo užtikrinti saugią ir teigiamą klientų patirtį, nepaisant svyruojančio lankytojų kiekio didelėse teritorijose. Užtikrinti visada aukštą kokybę kontroliuojant išlaidas gali būti sudėtinga.


Pandemijos laikotarpiu lankytojai kelia gerokai aukštesnius reikalavimus pramogų vietoms. Nešvari ar perpildyta higieninė patalpa gali palikti blogą įspūdį apie visą apsilankymą. Šiandien, kai daugelis klientų dalijasi savo įspūdžiais internete, blogi komentarai gali greitai pasiekti daug žmonių ir neigiamai paveikti jūsų verslą.


„Tork“ pastaruosius dešimtmečius skyrė daug dėmesio higienai viešose patalpose gerinti. Siūlome novatoriškus sprendimus, kurie padės jums ir jūsų valytojams naudoti išmanesnius darbo būdus, kad patenkintumėte aukštus higienos reikalavimus, keliamus po pandemijos grįžtančių lankytojų. Mūsų higienos sprendimai pagerins lankytojų srautus higieninėse patalpose, užtikrins higienos priemonių prieinamumą visiems, padės sutaupyti laiko ir padidins efektyvumą. Bet svarbiausia – palikti svečiams gerą, tvarų ir įsimintiną įspūdį, kuris paskatintų juos sugrįžti vėl ir vėl.

Pastaba: „Tork Vision“ valymas anksčiau buvo vadinamas „Tork EasyCube®“.