Tvarumas

Tvarumas

Mažiname poveikį aplinkai, didiname veiklos efektyvumą

Šiandien žmonės nori būti kuo sveikesni ir gyventi tvariau tiek namuose, tiek viešose vietose. „Tork“ priklauso pasauliniu lygiu veikiančiai higienos ir sveikatos sprendimų bendrovei „Essity“, kuri laikoma viena iš tvariausių pasaulyje bendrovių. Mes tvarumą integravome į pačią savo verslo strategiją, orientuojamės į tas sritis, kuriose galime nuveikti daugiausia, ir išsikėlėme aukštus tikslus – prisidėti prie žmonių gerovės, skatinti tvarų vartojimą ir kurti žiedinę visuomenę. 

Apie tvarumą galvojame iš anksto

Sužinokite, kaip mūsų novatoriški ir tvarūs higienos sprendimai prisideda prie JT tvaraus vystymosi tikslų įgyvendinimo.

Daugiau iš mažiau

„Tork“ įsipareigoja kurti produktus ir sprendimus, kurie padėtų naudotojams mažinti atliekų kiekį ir didinti darbo veiksmingumą. Mums tai reiškia, kad reikia pakeisti produktų kūrimą ir gamybą visoje vertės grandinėje. 

Gera savijauta

Higiena, sveikata ir gera savijauta yra glaudžiai susiję. Investuodami į geresnę higieną savo įmonėje, parodysite, kad jums rūpi darbuotojų sveikata, jie rečiau neatvyks į darbą dėl ligos, o klientai ir lankytojai bus labiau patenkinti. „Tork“ siekia pagerinti higienos sąlygas ir darbuotojų savijautą darbo vietoje Mes žinome, kad žmonių gerovė prisideda prie organizacijos sėkmės.

Ar žinojote?

90 % mūsų pakuočių gaminama iš atsinaujinančių žaliavų – iš perdirbamo popieriaus arba kartono.

Žiedinė sistema

„Tork“ žiedinės sistemos kūrimas reiškia naujus veiklos būdus veiksmingiau naudojant išteklius ir mažinant atliekų kiekį. Mūsų tikslas yra kurti produktus ir paslaugas, tinkamus žiedinei visuomenei. Bendradarbiaudami su tokių pat tikslų siekiančiomis įmonėmis, mes galime uždaryti ciklą profesinės higienos srityje.


Mes imamės iniciatyvos profesinę higieną pertvarkyti iš linijinės į žiedinę. Tam reikalingi nauji verslo modeliai, kuriuose ištekliai naudojami atsakingai, laikantis požiūrio „projektuoti, mažinti, naudoti pakartotinai ir perdirbti“, atliekas paverčiant naujais ištekliais.

Tvarumo lankstinuko ženklas
Skaitykite mūsų lankstinuką

Tvarūs higienos sprendimai verslui

Nuorodos

Palyginus su „Tork H2 Universal“ užpildu 150299
2 sluoksnių servetėles stalo dozatoriuje palyginus su „Fastfold“ servetėlėmis („Tork“ dozatorius 271800 ir „Tork“ užpildas 10933)