Slapukų naudojimo politika

Slapukų naudojimo politika

Šiame puslapyje naudojami slapukai. Tolesniame skirsnyje pateikta išsami informacija apie slapukų naudojimą ir jūsų galimybes priimti arba atmesti slapukus.
 
 
Kas yra slapukai?
"Slapukais vadiname nedidelius duomenų failus, išsaugomus svetainės lankytojų kompiuteriuose. Tai nėra kompiuterinės programos, tačiau šie nedideli tekstiniai failai leidžia svetainei kaupti ir išsaugoti informaciją apie svetainės lankytojų paieškos įpročius. Slapukai naudojami daugelyje svetainių, nes jie joms suteikia funkcionalumo ir gerina lankytojų naudojimosi internetinėmis svetainėmis patirtį. Slapukai suteikia galimybę lankytojams naudotis suasmenintomis paslaugomis (pvz., išsaugo prisijungimo duomenis ar prekių krepšelyje pasirinktas prekes, rodo susijusį turinį ir kt.)."
 
 
Kaip mes naudojame slapukus
Mes gerbiame jūsų teisę į privatumą, todėl jūs patys sprendžiate, kokių tipų slapukus atmesti. Paspauskite slapukų nustatymų mygtuką ir sužinoję daugiau keiskite numatytąsias parinktis savo nuožiūra. Dėmesio! Kai kurie slapukai svarbūs svetainės funkcionalumui ir galimybėms jums teikti mūsų paslaugas.