Gera higiena maitinimo paslaugų sektoriuje

Maitinimo paslaugos

Yra nedaug verslo sričių, kuriose higiena yra tokia svarbi, kaip restoranuose ir kavinėse. Labai svarbu laikytis geros higienos visose maitinimo įstaigos zonose – virtuvėje, svečių salėje, higieninėse patalpose, taip pat pristatant maistą. Geros higienos procedūros padės užtikrinti maisto saugą ir sukurti kuo malonesnę ir saugesnę aplinką tiek svečiams, tiek darbuotojams. „Tork Clean Care“ programa suteikia įvairių žinių ir siūlo higienos sprendimų maitinimo paslaugų sektoriui, kurie padeda jums susikurti procesus ir mokyti savo darbuotojus. Joje rasite patarimų ir informacijos, kaip laikytis geros asmeninės higienos ir kaip valyti paviršius, kad galėtumėte tinkamai pasirūpinti savo svečiais ir darbuotojais.

Geresnė svečių patirtis

Vartotojų lūkesčiai dėl aptarnavimo, tvarumo ir geros patirties dabar didesni nei bet kada anksčiau. „Tork“ kuria produktus ir paslaugas geresnei svečių ir darbuotojų patirčiai.
Sužinoti daugiau
Du virtuvės šefai ruošia maistą restorano virtuvėje

Susiję produktai

Susisiekite

Kaip sukurti higienišką ir švarią darbo vietą? Pasikvieskite mūsų ekspertą pasikalbėti apie mūsų produktus ir sprendimus.