Vaikai plaunasi rankas

Mokymo įstaigos

Švari mokymo įstaiga, kurioje visada yra tinkamų higienos priemonių, gali labai padėti išsaugoti studentų, dėstytojų ir darbuotojų sveikatą bei gerovę. Pasirūpinus, kad visos higieninės patalpos ir kitos įstaigos zonos būtų tinkamai įrengtos, išvalytos ir prižiūrimos, galima išvengti infekcijos plitimo. Jau daugiau kaip 50 metų „Tork“ yra įsipareigojęs gerinti mokyklų higieną ir valymą kompleksiniais higienos sprendimais ir produktais, mokomosiomis rankų plovimosi programomis, taip padėdamas pasirūpinti studentų, dėstytojų ir darbuotojų gerove mokyklos patalpose.

Užtikrinkite gerą rankų higienos lygį

Nesvarbu, kokiai mokymo įstaigai vadovaujate, geros rankų higienos mokymas gali padėti apsaugoti mokinius, mokytojus ir darbuotojus bei sumažinti virusų ir ligų plitimą. Nors raginant žmones tinkamai laikytis rankų higienos reikia atsižvelgti į jų amžių, svarbu nepamiršti, kad sergantys mokiniai, mokytojai ir darbuotojai neturėtų eiti į mokyklą. Be to, visus reikia skatinti dažnai ir kruopščiai plautis rankas mokyklose ir kitose mokymo įstaigose ir pasirūpinti, kad iš čiaupo visada bėgtų šiltas vanduo, o prie plautuvių būtų muilo ir vienkartinių popierinių rankšluosčių.
 
Atsisiųskite rankų plovimo ir dezinfekavimo procedūrų plakatą.

Kodėl popieriniai rankšluosčiai yra saugesnis pasirinkimas

Gerai rankų higienai reikalingos ir saugios jų sausinimo priemonės. Rankų sausinimas popieriniais rankšluosčiais mažina bakterijų plitimo riziką, o džiovintuvai gali paskleisti didesnį mikrobų kiekį ore*. Popieriniai rankšluosčiai gali patenkinti kur kas daugiau įvairių poreikių – jais galima pasinaudoti prireikus išsipūsti nosį, nusivalyti burną, pasitaisyti makiažą, medicininiams poreikiams, užsidengti nešvarią durų rankeną ar čiaupą.
 

Produkto rekomendacijos

Susisiekite

Kaip sukurti higienišką ir švarią darbo vietą? Pasikvieskite mūsų ekspertą pasikalbėti apie mūsų produktus ir sprendimus.

Nuorodos

*https://health.clevelandclinic.org/the-dirty-truth-about-hand-dryers/