Restorano darbo valandos

Galvokite iš anksto su „Tork“

„Tork“ įkvepia ir skatina galvoti iš anksto, kad visada būtumėte pasiruošę verslui. Nuolat ieškome būdų, kaip jūsų svečiams suteikti geresnę patirtį, kaip valymą padaryti efektyvesnį, o verslą tvaresnį. Pagerinsime jūsų verslą suteikdami naudingos informacijos, higienos produktų ir paslaugų, kad būtumėte pasiruošę išnaudoti visas savo galimybes.

Mūsų pasiūlymas

Jei jums reikia šluostyti, sausinti, valyti arba poliruoti, mes turime ką pasiūlyti. Mūsų dozatorių, užpildų ir paslaugų asortimentas sukurtas taip, kad atitiktų specialius higieninių patalpų, pramoninės darbo aplinkos, virtuvių ir maitinimo įstaigų poreikius. Taigi visą dėmesį galite skirti tam, kas jūsų veikloje svarbiausia.
 

Tai – „Tork“

„Tork“ yra pirmaujantis pasaulyje profesionaliosios higienos prekių ženklas. Aistringai siekiame padėti jums visose srityse – nuo veiklos rezultatų gerinimo iki geresnių darbo sąlygų kūrimo. Šis siekis skatina mus kurti aukšto lygio inovacijas žiedinės ekonomikos, gerovės ir sveikatos srityse. 
 
Būdami „Essity“ dalimi, jūsų poreikius patenkinsime tvariai: sutaupysite lėšų, laiko ir pastangų, tad galėsite susitelkti į svarbiausius savo verslo dalykus.

„Tork“, „Essity“ prekės ženklas

 
Pirmaujanti pasaulyje higienos ir sveikatos bendrovė „Essity“ kuria, gamina ir parduoda asmeninės higienos (vaikų priežiūros, moterų higienos bei urologines priemones ir medicininius sprendimus), higieninio popieriaus ir profesionaliosios higienos produktus bei sprendimus. Mūsų produkcija parduodama su stipriais prekių ženklais, įskaitant pirmaujančius pasaulyje prekių ženklus „TENA“ ir „Tork“, taip pat „Leukoplast“, „Libero“, „Libresse“, „Lotus“, „Nosotras“, „Saba“, „Tempo“, „Vinda“ ir „Zewa“.
Mūsų verslas pagrįstas tvariais modeliais, kuriančiais vertę žmonėms ir gamtai. Pagrindinė būstinė veikia Stokholme (Švedijoje), bendrovė yra įtraukta į Nasdaq Stokholmo vertybinių popierių biržos sąrašą. „Essity“ buvo „SCA“ grupės dalis.
 
Essity_logo_120x30.jpg


Daugiau apie „Essity“ skaitykite čia

„Essity“ skaičiai

Tvarus gyvenimas

„Tork“ sprendimai padeda žmonėms gyventi tvariai ne tik savo namuose, bet ir viešose erdvėse. Mūsų įsipareigojimas siekti tvarumo pagrįstas trimis sritimis, kuriose mūsų produktai ir sprendimai gali padaryti didžiausią poveikį: gerovės, taupaus išteklių naudojimo ir žiedinės ekonomikos. Kartu galime pagerinti jūsų tvarumo pasiekimus.
 
 
Movie-sustainability-16_10.jpg

Jau daugiau kaip 50 metų padedame verslui

Daugiau nei pusę šimtmečio „Tork“ formuoja rinką ir pirmauja profesionaliosios higienos srityje visame pasaulyje. 1968 m. pristatėme pirmąjį iš vidurio traukiamo popieriaus ritinių be šerdies dozatorių, o dabar esame visos valymo pramonės skaitmenizavimo lyderiai. Siekiame padėti žmonėms gyventi tvariau viešose erdvėse, o verslo partneriams – įveikti iššūkius ir pralenkti konkurentus.


Mūsų inovacijų istorija, kuria didžiuojamės


Helping businesses.png