Maitinimo įstaiga

Sukurkite norimą atmosferą ir palikite teigiamą įspūdį su Jūsų temai tinkančiomis servetėlėmis ir stalo dekoravimo produktais. Nesvarbu, ar tiekiate užkandžius, tik gėrimus, ar penkis patiekalus, padėsime Jums sutaupyti laiko ir pinigų, nes mūsų produktai padidins efektyvumą ir funkcionalumą pagal Jūsų poreikius.

Savitarna

Norint suteikti klientams norimą pasirinkimą, tai gali virsti tikru iššūkiu higienos atžvilgiu. Papildyti ir sandėliuoti atsargas bei tvarkyti atliekas turėsite kiek įmanoma nepastebimiau. Mūsų išmanieji sprendimai, įskaitant ir „Tork Xpressnap“ servetėlių dozatorių sistemą, sukurti taip, kad didintų efektyvumą ir Jūsų darbuotojai galėtų daugiau laiko skirti klientams, net kai užimtumas ypač didelis.

Produkto rekomendacijos

Pilnas aptarnavimas

Jūsų klientai pastebės, kad jų apsilankymas maitinimo įstaigoje puikiai apgalvotas iki mažiausios smulkmenos. Mūsų valymo ir dezinfekavimo produktai leis jums ne tik užtikrinti nepriekaištingą higieną, bet ir pasirūpinti puikia stalų išvaizda, kas irgi yra be galo svarbu. Viskas sukurta taip, kad padėtų užtikrinti jūsų pageidaujamą atmosferą maitinimo įstaigoje.

Produkto rekomendacijos

Maistą išsivežti siūlantys restoranai

Trumpam užsukę klientai sugrįš norėdami gauti daugiau, jeigu greitai ir tiksliai patenkinsite jų poreikius. Mūsų tokio pobūdžio restoranams skirti produktai padės Jums dirbti efektyviau, didinant klientų pasitenkinimą.

Produkto rekomendacijos

Individualūs atspaudai

Mūsų servetėlės sukurtos taip, kad puikiai atliktų savo funkciją. Bet kodėl nepasinaudojus papildoma galimybe? Ar žinojote, kad 75 % servetėlių naudotojų pastebi individualizuotus servetėlių atspaudus? Individualizuotas atspaudas yra ekonomiškas būdas reklamuoti savo prekės ženklą ir sukurti ypatingą aplinką. Pasirinktinis atspaudas atveria neribotas galimybes! Siūlome individualizuotus atspaudus ant visų mūsų servetėlių dozatoriuose bei ant įvairiausių tradicinių servetėlių. Individualizuotas atspaudas padarys norimą įspūdį ir sukurs tinkamą maitinimo įstaigos atmosferą jūsų svečiams. Daugiau informacijos gausite susisiekę su „Tork“ atstovu pardavimų klausimais.