Kartu siekiame JT tvaraus vystymosi tikslų

Kartu siekiame JT tvaraus vystymosi tikslų

Siekdami prisidėti prie JT tvaraus vystymosi tikslų, esame pasiryžę kurti produktus ir sprendimus, reikalaujančius mažiau išteklių ir prisidedančius prie žiedinės visuomenės.
„Tork“ ir mūsų pagrindinė įmonė „Essity“ įsipareigojo prisidėti prie Jungtinių Tautų tvaraus vystymosi tikslų. Atsižvelgdami į savo verslo veiklą ir kompetenciją, mes daugiausia orientuojamės į 3, 6, 12, 13 ir 15 tikslus, nes šiose srityse galime padaryti didžiausią poveikį. Mūsų tvarumo platformos – Gerovės, Daugiau iš mažiau ir Žiedinės visuomenės – skirtos kurti tikrą vertę klientams, partneriams ir visuomenei.
Ar žinojote?

„Tork“ priklauso pasaulinei higienos ir sveikatos sprendimų bendrovei „Essity“, kuri laikoma viena iš tvariausių pasaulyje bendrovių.

Nuorodos

Remiantis „Tork exelCLEAN®“ ir skudurų ar šluosčių naudojimo palyginimu
2 sluoksnių servetėles stalo dozatoriuje palyginus su „Fastfold“ servetėlėmis („Tork“ dozatorius 271800 ir „Tork“ užpildas 10933)
3 Remiantis „Essity“ atliktu ir „IVL“, „Swedish Environmental Research Institute Ltd“ patvirtintu gyvavimo ciklo vertinimu Europoje, kuriame atsižvelgta į išvengtus procesus, 2017