Archyvuotas puslapis
Tork Coreless

Lėčiau, rečiau, mažiau

Lėčiau išnaudojama, rečiau keičiama, mažiau šiukšlinama. „Tork“ tualetinio popieriaus ritinėlių be šerdies sistema užtikrina, kad svečiai bus patenkinti.
Tork Coreless

„Tork“ didžiuojasi galėdama padėti klientams sutaupyti laiko, pinigų ir darbo

Kadangi papildydami praleidžia mažiau laiko, nes popierius baigiasi rečiau, darbuotojai gali užsiimti tuo, kas išties svarbu – svečių aptarnavimu. Siūlome mažesnį, bet vertingesnį gaminį – jis neturi pakuotės, todėl nėra jokių šiukšlių, nėra kotelio ar šerdies, todėl tenka mažiau rūpesčių. Atsisakykite visko, kas nebūtina, naudodami „Tork“ tualetinio popieriaus ritinėlių be šerdies sistemą.
Tork Coreless

Mažiau nebūtinų dalių, daugiau popieriaus

Mūsų popieriaus ritinėliai be šerdies yra kompaktiški, bet jų užtenka penkis kartus ilgiau nei įprastų ritinėlių. Siūlome mažesnį, bet vertingesnį gaminį.
Tork Coreless

Padėkite darbuotojams skirti daugiau dėmesio svečiams – išbandykite „Tork“ tualetinio popieriaus ritinėlių be šerdies sistemą

Galite pasikliauti „Tork“: mūsų gaminiai padės jums ir jūsų personalui pasirūpinti tuo, kas svarbiausia – savo svečiais. Taigi pamirškite įprastas priemones ir išbandykite naująją „Tork“ tualetinio popieriaus be šerdies sistemą.

Iki 5 kartų didesnė talpa, tad užpildyti reikia gerokai rečiau

Susisiekite su mumis, kad gautumėte išsamesnės informacijos ir daugiau sužinotumėte apie „Tork“ tualetinio popieriaus ritinėlių be šerdies sistemą