Siūlome sistemas, tarnaujančias ištisoms vartotojų kartoms

Žinome, jog jums reikia itin patikimų sistemų, kad galėtumėte susitelkti prie savo veiklos. Būtent todėl, prieš pristatydami jums bet kurią savo sistemą, atliekame griežtus laboratorinius ir praktinius bandymus bei kokybės tikrinimo procedūras.

Nėra nieko keista rasti išties senų „Tork“ dozatorių. Kartais galite rasti „Tork“ dozatorių, kabančių ant sienos net nuo 1980-ųjų metų – per tiek laiko milijonai žmonių naudojosi muilu, popieriniais rankšluosčiais ir tualetiniu popieriumi. Nes jie iki šiol puikiai veikia.
 
TOL_wolfs_714x294.jpg
 
 „Tork“ dozatoriai nuo 1980-ųjų

Daugybė bandymų, milijonai kartų

Mūsų pažangiose laboratorijose tiriamos dozatorių ir užpildų sistemų dozavimo funkcijos, mechaninis ir cheminis patvarumas – tik tai padeda pasiekti mūsų ambicingus standartus. Mechaniniam patvarumui užtikrinti ir produktams patikrinti milijonuose dozavimo ciklų naudojame pramoninius robotus. Atliekame metimo, braižymo, pakavimo, sandėliavimo žemoje ir aukštoje temperatūroje, cheminio patvarumo ir daug kitų bandymų, todėl galime užtikrinti, kad mūsų gaminiais galite pasitikėti – jie puikiai veiks.

„Labai stengiamės, kad mūsų gaminiai atitiktų standartus, o mes būtume pasaulinis lyderis profesionalios higienos srityje. Išbandykite mūsų sistemas – tikrai pastebėsite skirtumą.“ 

– Agneta Rydenstam, „Tork“ pasaulinės laboratorijos paslaugų vadovė


TOL_wolfs2_714x294.jpg

Sukurta ir išbandyta visiems poreikiams

Mes, „Tork“, gaminame produktus realiam pasauliui. Nors dozatorių sistemos pirmiausia buvo sukurtos biurams, tai nereiškia, kad jos negali būti naudojamos alinėse ar sporto arenose, visiškai kitokiomis sąlygomis. Per bandymus realiomis sąlygomis mūsų sistemos tiriamos numatytomis ir nenumatytomis sąlygomis, jos turi atlaikyti ir viena, ir kita. Rezultatas – patikimi ir mažai rūpesčių keliantys produktai.
 
Taigi, tai ne atsitiktinumas rasti vis dar naudojamas labai senas „Tork“ sistemas. Mūsų gaminių testavimo darbuotojai kiekvieną dieną dirba laboratorijoje, realiomis sąlygomis, net miške, kad galėtume užtikrinti išskirtinę savo gaminių kokybę. Kad jūs galėtumėte patikėti mums savo rūpesčius dėl higienos, o patys susitelkti prie svarbiausios savo veiklos.

Spausdinti Atsisiųsti