Sumažinkite anglies dioksido poveikį

Sumažinkite anglies dioksido poveikį

Nuo 2023 m. gegužės Europoje (išskyrus Prancūziją) siūlome 27 dabartinio asortimento „Tork“ dozatorius, turinčius neutralumo anglies dioksido* atžvilgiu sertifikatą.

Šių dozatorių gamyboje išmetamo anglies dioksido kiekis mažinamas ir kompensuojamas per visą jų gyvavimo ciklą** – nuo žaliavų iki eksploatavimo pabaigos. 

Viena moteris plaunasi rankas, o kita naudojasi popierinių rankšluosčių dozatoriumi

Sužinokite daugiau apie „Tork“ anglies dioksido atžvilgiu neutralius dozatorius

Žiūrėti vaizdo įrašą.

Pagerinkite higieną, sumažinkite anglies dioksido poveikį

solar-panels-800x500.jpg


Sumažintas ir kompensuotas anglies dioksido išmetimas 

Visi „Tork“ anglies dioksido atžvilgiu neutralūs dozatoriai gaminami naudojant sertifikuotą atsinaujinančiąją elektros energiją. Kad būtų pasiektas neutralus anglies dioksido išmetimo lygis, likęs išmetamo anglies dioksido kiekis kompensuotas investuojant į klimato projektus kartu su patvirtinta organizacija „ClimatePartner“.

Reikšmingas anglies dioksido kompensavimas 

Kompensavimo srityje „Tork“ bendradarbiauja su „ClimatePartner“, Tarptautinio anglies dioksido kompensavimo aljanso nariu. Jie tvirtina tik patikimus standartus atitinkančius projektus, tokius kaip Anglies dioksido standartas, Auksinis standartas ir Švarios plėtros mechanizmas. www.climatepartner.com


solar-panels-800x500.jpg

Atsisiųstieji

solar-panels-800x500.jpg

Klimato projektai žmonėms ir planetai

Anglies dioksido išmetimas kompensuojamas vykdant sertifikuotus ir reguliariai stebimus projektus. Nuo švaraus geriamojo vandens Kambodžoje iki Indonezijos miškų apsaugos. Indijoje investuojama į energiją taupančias virykles, o paplūdimiuose renkamas plastikas***.

Tvarus higienos valdymas

„Tork“ produktai ir paslaugos padeda mažinti poveikį žmonėms ir planetai. Daugiausia dėmesio skiriame dalykams, kurie svarbūs mums, jūsų verslui ir jūsų klientams. Nuo sertifikuoto pluošto iki pakuočių iš atsinaujinančių žaliavų ir perdirbimo sistemų, tokių kaip „Tork PaperCircle®“. Taip pat daug dėmesio skiriame žmonėms – siekiame, kad higienos priemonės būtų lengvai prieinamos ir patogios naudotis kiekvienam.


Pagrindinės mūsų tvarumo sritys: gerovė, medžiagos ir pakuotės, produktų naudojimas, atliekos ir anglies dioksidas.

solar-panels-800x500.jpg

Nuorodos

* Sumažinta naudojant sertifikuotą atsinaujinančiąją elektros energiją ir kompensuota vykdant klimato projektus
** Išskyrus užpildus
*** Nekompensuoja anglies dioksido išmetimo