„Tork Workflow™"

„Tork Workflow™"

Didinkite efektyvumą ir pasiekite savo tikslus

Pramonės aplinkoje, pavyzdžiui, gamybos įmonėse, 9 iš 10 darbuotojų mano, kad kokybiškos darbo priemonės, kaip antai valymo ir šluostymo produktai, gali pagerinti produktyvumą ir net padidinti pasitenkinimą* darbu. Tačiau įmonėse, kuriose naudojamos kokios nors šluostės, dėl nepatogaus jų sandėliavimo ir laikymo ne darbo vietose, gali sumažėti veiklos efektyvumas, padidėti vartojimas ir atsargų švaistymas, darbuotojams tenka daugiau judėti.

 

Leiskite jums parodyti, kaip pradėjus naudoti „Tork“ galima lengviau pasiekti savo tikslus ir sukurti saugesnę, veiksmingesnę darbo aplinką.  „Tork Workflow“ paslauga yra orientuota į keturias pagrindines sritis:


  • Produktyvumas
  • Atliekos
  • Darbuotojų ir klientų pasitenkinimas
  • Aplinkosauga, sveikata ir sauga

Veiksmingos darbo vietos kūrimas atitinka Lean ir 5S.

 

Sužinokite, ką galima pagerinti: gamyba

„Tork Workflow“ – tai papildoma paslauga, leidžianti patikrinti jūsų darbo priemonių ir darbo aplinkos efektyvumą kartu su mūsų ekspertu. Ši 60 minučių trukmės virtuali arba asmeninė konsultacija padės giliau pažvelgti į jūsų įmonės procesus, jums bus pateikta 5S principais pagrįstų rekomendacijų, kaip pasiekti jūsų tikslus, padidinti darbo vietų efektyvumą ir sumažinti sąnaudas. „Workflow“ ataskaita taip pat suteikia galimybę nemokamai išbandyti rekomenduojamus ir geriausiai jūsų poreikius atitinkančius „Tork“ produktus.


  • Nemokama paslauga
  • Nebūtina pirkti
  • Atlikus vertinimą rekomenduojamus produktus galima išbandyti nemokamai

Equipped to Improve

Laiku atliktas mašinų tikrinimas ir informavimas apie nukrypimus nuo normų, kol tokie nukrypimai netapo gedimais, turėtų būti įprasta kiekvieno operatoriaus darbo dalis. Tačiau norint tinkamai atlikti profilaktinės priežiūros darbus, įranga turi būti švari. „Tork Performance“ dozatoriai ir šluostės padeda pritaikyti 5S darbo vietos organizavimo principus ir suteikia galimybę reguliariai ir našiai vykdyti valymo darbus ten, kur reikia – darbo vietoje.

Nuorodos

*„Tork“ gamybininkų gerovės apklausa, 2018 m. spalis.