„Kartu arčiau kliento“

„Kartu arčiau kliento“

Įžvalgos, idėjos ir patarimai, padėsiantys pakelti restorano higienos lygį.

Veikla naujos realybės sąlygomis

Tai buvo sudėtingas laikas restoranų verslui, ir ši naujoji realybė pateiks naujų reikalavimų ir pareikalaus daugiau atsakomybės, tačiau kartu atvers ir naujų galimybių. Turėdami pasaulinę patirtį svetingumo srityje ir visą produktų asortimentą virtuvei, svečių salei ir higieninėms patalpoms, mes galime padėti sukurti įsimintiną ir saugią aplinką, kuri leis jums užkariauti svečių pasitikėjimą. 
  
Čia rasite įkvepiančios informacijos apie tai, kaip sukurti saugią aplinką sau, savo darbuotojams ir svečiams, taip pat patarimų ir gudrybių, kaip prisitaikyti prie naujos realybės sąlygų. 
 
Ieškote rekomendacijų ir pagalbos, kaip pasirūpinti higiena ir maisto sauga savo restorane? Viską rasite čia – „Tork Clean Care“ maitinimo paslaugų sektoriui. 

Atsisiųskite mūsų ataskaitas ir kurkite saugią aplinką restoranų sektoriuje

Šiandien restoranai, grįždami prie įprastos veiklos, pradeda naudoti novatoriškus sprendimus, kurie yra išmanūs ir saugūs svečiams. Tikimės, kad ateityje restoranų sektoriuje atsiras dar daugiau skaitmeninių sprendimų, tokių kaip bekontaktės mokėjimo sistemos, meniu ir užsakymų programėlės. Toliau populiarėja maisto išsinešti tendencija. Mūsų ataskaitose rasite naudingos informacijos ir patarimų, kaip elgtis naujos realybės laikais ir suteikti savo svečiams daugiau pasitikėjimo.

Gaukite nemokamą konsultaciją!

Susiję produktai