Priemonės, kurios gali padėti pagerinti rankų higieną ir paviršių valymą

Ši pandemija sukėlė pasaulinę krizę, todėl labai svarbu, kad tiekiant rankų dezinfekantus, sveikatos priežiūros įstaigoms būtų teikiama pirmenybė. Tačiau, jei galite nusiplauti rankas vandeniu ir muilu, plaukite rankas, kad jos būtų švarios ir liktumėte sveiki.

Geriau rankas plauti ar dezinfekuoti?

Laikymasis rankų higienos yra lengviausias būdas sumažinti užkrėtimo riziką tiek savo, tiek kitų labui. Apskritai, ir reguliarus rankų plovimasis, ir dezinfekavimas, kai tai daroma tinkamai, padeda labai veiksmingai sunaikinti daugumą mikrobų ir patogenų. Tačiau dėl dabartinės COVID-19 pandemijos sveikatos priežiūros segmentas visame pasaulyje stokoja rankų dezinfekantų. 

Rankų higiena – vienas iš geriausių būdų užkirsti kelią infekcijos plitimui. Pažiūrėkite vaizdo įrašą ir sužinokite, kokius penkis rankų plovimosi patarimus siūlo mokslų daktarė Carolyn Berland, kad apsaugotumėte save ir kitus.

Kaip sumažinti infekcijos riziką

Nors COVID-19 yra naujas virusas, jau patvirtinta, kad jis patenka į žmogaus kūną per akis, nosį ir (arba) burną, taigi, siekiant sumažinti užsikrėtimo riziką: