„Smurfit Kappa“

Siekiame našumo ir darbuotojų gerovės

Talpesni dozatoriai lankytojams patogesni, higieniškesni, apsaugo nuo "butelio kaklelio" efekto ir užtikrina sklandesnius lankytojų srautus. Jie taip pat rodo rūpinimąsi darbuotojais, todėl gerėja darbuotojų motyvacija ir darbo našumas. „Smurfit Kappa“, pasaulinis popierinių pakuočių tiekimo lyderis, išbandė „Tork PeakServe“, kad įsitikintų, ar šie dozatoriai gali patenkinti 100 darbuotojų, dirbančių trimis pamainomis, poreikius. Skaitykite darbuotojų komandos įspūdžius po rankšluosčių dozatorių pakeitimo.

„Tork PeakServe®“ perpus sutrumpino „Smurfit Kappa“ dozatorių pildymo laiką

„Smurfit Kappa“ yra vienas iš pirmaujančių popierinių pakuočių tiekėjų pasaulyje, vykdantis veiklą 21 Europos šalyje ir 12 Amerikos šalių. Siekdama kuo veiksmingesnio valymo proceso Veterbyje veikiančioje gamykloje, „Smurfit Kappa“ („Inspirepac“) susitarė dėl bandymo įvairių „Tork“ produktų, įskaitant „Tork PeakServe®“ ir „Tork Coreless“ vidutinio dydžio tualetinio popieriaus ritinių sistemas, laikotarpio.
 
Iki tol „Smurfit Kappa“ naudoti dozatoriai suteikdavo valytojams daug papildomo darbo, nes juos reikėjo nuolat tikrinti. Objekte trimis pamainomis dirba daugiau kaip 100 darbuotojų, todėl valytojai dažnai rasdavo ant grindų primėtyto popieriaus ir kartoninių ritinėlių šerdžių, o dozatorius reikėjo reguliariai pildyti. Buvo aišku, kad reikėjo ieškoti dozatorių sprendimo, tinkamo visam objektui ir valymo komandai, atsižvelgiant į darbuotojų darbo valandas. 
 
Apžiūrėję objektą, „Tork“ konsultantai rekomendavo „Smurfit Kappa“ senus dozatorius pakeisti „Tork PeakServe Continuous“ popierinių rankšluosčių sistema ir „Tork Coreless“ vidutinio dydžio tualetinio popieriaus ritinių sistema.
 
„Tork PeakServe“ dozatoriuje telpa 250 % daugiau rankšluosčių nei standartinėse popierinių rankšluosčių sistemose, todėl higieninėmis patalpomis žmonės gali pasinaudoti greičiau. Taigi darbuotojai mažiau laiko praleis higieninėse patalpose ir daugiau laiko dirbs. Supresuotais užpildais dozatorių galima greitai papildyti, bet kuriuo metu jį galima pripildyti iki viršaus, juos lengva saugoti ir transportuoti, todėl personalas gali susitelkti į valymą, o ne į rankšluosčių pildymą. Patentuota ištisinio popierinio rankšluosčio sistema padeda sklandžiai ir lengvai pasiimti rankšluostį.
 
„Tork Coreless“ vidutinio dydžio tualetinio popieriaus ritinių sistema rekomenduota todėl, kad ji mažina atliekų kiekį, turi mažiau pakuotės medžiagų, o dozatorius reikia rečiau pildyti. Nėra šerdžių ir apvalkalų, kuriuos reikėtų išmesti. Popierius standžiai susuktas, todėl ritiniai kompaktiškesni, vieno ritinio užtenka iki 5 kartų ilgiau nei įprasto tualetinio popieriaus. Taigi turime daugiau popieriaus, jis naudojamas efektyviau, visas produktas yra tvaresnis.
 
Pasirinkta „Tork Coreless“ vidutinio dydžio tualeto ritinių sistema bendrovei „Smurfit Kappa“ padeda lengviau pasiekti jų tvarumo tikslus ir taupo valytojų laiką, kurį jie gali skirti svarbesniems darbams. Dabar dozatorius valytojai turi tikrinti tik kas antrą dieną, o ne 2 ar 3 kartus per dieną.

„Tork PeakServe®“ pagerino mūsų higieninių patalpų aplinką. Dabar čia tvarkingiau, mažiau šiukšlių ir mažiau laiko sugaištama dozatoriams pildyti.“

Leigh Wallhead

Technikos koordinatorė, „Smurfit Kappa“

Susisiekite su mumis

Atraskite, kaip žaidimo taisykles keičiantis mūsų rankšluosčių dozatorius gali padėti pagerinti jūsų svečių patirtį higieninėse patalpose.

Skambinkite tiesiai mums:

+370 5 268 3455

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite nemokamam „Tork PeakServe®“ bandymui

Susisiekite su mumis dėl nemokamo bandymo, kad sužinotumėte, kaip „Tork PeakServe®“ gali pagerinti lankytojų patirtį jūsų intensyviai lankomose higieninėse patalpose.

Įveskite vardą
Įveskite pavardę
Įveskite tinkamą el. pašto adresą
Prašome įvesti tel. nr.
Please, select your work industry.
Jūsų vaidmuo darbe
Prašome nurodyti įmonės pavadinimą
Įveskite adresą
Įveskite pašto kodas
Įveskite miestas
Šioje formoje prašome jūsų kontaktinių duomenų, reikalingų atsakyti į jūsų paklausimą e. paštu. Kaip mes saugome ir tvarkome jūsų pateiktus duomenis, išsamiau aprašyta mūsų naudojimo sąlygose ir privatumo politikoje
Prašom patvirtinti, kad perskaitėte ir supratote informaciją dėl asmens duomenų ir naudojimo sąlygų.
Prašome užpildyti recaptcha