Smurfit-Kappa_800x500.jpg 


Siekiame našumo ir darbuotojų gerovės

Talpesni dozatoriai lankytojams patogesni, higieniškesni, apsaugo nuo „butelio kaklelio“ efekto ir užtikrina sklandesnius lankytojų srautus. Jie taip pat rodo rūpinimąsi darbuotojais, todėl gerėja darbuotojų motyvacija ir darbo našumas. „Smurfit Kappa“, pasaulinis popierinių pakuočių tiekimo lyderis, išbandė „Tork PeakServe“, kad įsitikintų, ar šie dozatoriai gali patenkinti 100 darbuotojų, dirbančių trimis pamainomis, poreikius. Skaitykite darbuotojų komandos įspūdžius po rankšluosčių dozatorių pakeitimo.


„Tork PeakServe®“ perpus sutrumpino „Smurfit Kappa“ dozatorių pildymo laiką


„Smurfit Kappa“ yra vienas iš pirmaujančių popierinių pakuočių tiekėjų pasaulyje, vykdantis veiklą 21 Europos šalyje ir 12 Amerikos šalių. Siekdama kuo veiksmingesnio valymo proceso Veterbyje veikiančioje gamykloje, „Smurfit Kappa“ („Inspirepac“) susitarė dėl bandymo įvairių „Tork“ produktų, įskaitant „Tork PeakServe®“ ir „Tork Coreless“ vidutinio dydžio tualetinio popieriaus ritinių sistemas, laikotarpio.

 

Iki tol „Smurfit Kappa“ naudoti dozatoriai suteikdavo valytojams daug papildomo darbo, nes juos reikėjo nuolat tikrinti. Objekte trimis pamainomis dirba daugiau kaip 100 darbuotojų, todėl valytojai dažnai rasdavo ant grindų primėtyto popieriaus ir kartoninių ritinėlių šerdžių, o dozatorius reikėjo reguliariai pildyti. Buvo aišku, kad reikėjo ieškoti dozatorių sprendimo, tinkamo visam objektui ir valymo komandai, atsižvelgiant į darbuotojų darbo valandas. 

 

Apžiūrėję objektą, „Tork“ konsultantai rekomendavo „Smurfit Kappa“ senus dozatorius pakeisti „Tork PeakServe Continuous“ popierinių rankšluosčių sistema ir „Tork Coreless“ vidutinio dydžio tualetinio popieriaus ritinių sistema.

 

„Tork PeakServe“ dozatoriuje telpa 250 % daugiau rankšluosčių nei standartinėse popierinių rankšluosčių sistemose, todėl higieninėmis patalpomis žmonės gali pasinaudoti greičiau. Taigi darbuotojai mažiau laiko praleis higieninėse patalpose ir daugiau laiko dirbs. Supresuotais užpildais dozatorių galima greitai papildyti, bet kuriuo metu jį galima pripildyti iki viršaus, juos lengva saugoti ir transportuoti, todėl personalas gali susitelkti į valymą, o ne į dozatorių pildymą. Patentuota ištisinio popierinio rankšluosčio sistema padeda sklandžiai ir lengvai pasiimti rankšluostį.

 

„Tork Coreless“ vidutinio dydžio tualetinio popieriaus ritinių sistema rekomenduota todėl, kad ji mažina atliekų kiekį, turi mažiau pakuotės medžiagų, o dozatorius reikia rečiau pildyti. Nėra šerdžių ir apvalkalų, kuriuos reikėtų išmesti. Popierius standžiai susuktas, todėl ritiniai kompaktiškesni, vieno ritinio užtenka iki 5 kartų ilgiau nei įprasto tualetinio popieriaus. Taigi turime daugiau popieriaus, jis naudojamas efektyviau, visas produktas yra tvaresnis.

 

Pasirinkta „Tork Coreless“ vidutinio dydžio tualeto ritinių sistema bendrovei „Smurfit Kappa“ padeda lengviau pasiekti jų tvarumo tikslus ir taupo valytojų laiką, kurį jie gali skirti svarbesniems darbams. Dabar dozatorius valytojai turi tikrinti tik kas antrą dieną, o ne 2 ar 3 kartus per dieną.