Uni-of-Maryland_800x500.jpg  

Pasirūpinkite gera akademine aplinka visą laiką

Popieriniai rankšluosčiai padeda laikytis geros rankų higienos ir rodo, kad mokymo įstaiga rūpinasi studentų ir dėstytojų gerove. „Tork PeakServe“ užtikrina rankšluosčių prieinamumą 24/7 ir kartu gerą rankų higieną, mažina kryžminės taršos riziką ir paskaitų praleidinėjimą dėl ligos. Žiūrėkite, kaip „Tork PeakServe“ padeda prižiūrėti Merilendo universiteto studentų miestelį, kurį sudaro 96 akademiniai pastatai ir 13 sporto objektų!


„Tork PeakServe“ – tai naujas patalpų priežiūros etapas

Daugiau kaip 0,5 kv. km plotas, kurį reikia valyti, apimantis 96 akademinius pastatus ir 13 sporto objektų, Merilendo universiteto College Park valymo komandai reiškia, kad čia nėra smulkių darbų. Įkurtas 1856 metais, universitetas ilgainiui išsiplėtė ir dabar jame mokosi per 41 000 studentų, o dirba beveik 5 000 darbuotojų. Kad būtų patenkinti nuolat augančio studentų miestelio poreikiai, patalpos turi būti gerai prižiūrimos. Visuose 13 sporto objektų treniruojasi „Maryland Terrapins“ komandos, juose vyksta sporto renginiai, sportuoja studentų miestelio gyventojai. Turėdama prižiūrėti įvairius pastatus ir patenkinti įvairius poreikius, Merilendo universiteto komanda ieškojo veiksmingesnės sistemos ir sprendimo, tinkamo ir akademinių pastatų, ir futbolo stadiono higieninėms patalpoms. „Tork PeakServe®“ padėjo pagerinti higieninių patalpų švarą ir sutrumpinti jų priežiūrai skiriamą laiką.


Mažiau tikrinimo, mažiau problemų

Kai „Terrapins“ futbolo varžybos vyksta savoje aikštėje, universitetas gali priimti iki 54 tūkst. žiūrovų, keliančių didelius reikalavimus higieninėms patalpoms. Sporto patalpų ūkio vadovas Thomas Saunders teigia, jog prieš pradedant naudoti „Tork PeakServe“ valytojų komanda turėdavo labai stengtis, kad higieninių patalpų lankytojai liktų jomis patenkinti. „Prieš kiekvienas varžybas turėdavome nuspręsti, ar kiekvienu atveju rizikuoti, kad popierius dozatoriuje per varžybų vidurį pasibaigs, ar nepilnus ritinius pakeisti pilnais, taip didinant atliekų kiekį ir sąnaudas. Kai dozatoriai ištuštėja žaidimo metu, lankytojai nerimauja, nes greitai susidaro eilės ir tenka ilgiau užtrukti higieninėje patalpoje“, – pasakoja Saunders. 


„Tork PeakServe“ padėjo komandai sumažinti bendrą atliekų kiekį ir nė kiek nesumažinti patogumo lankytojams. Jie net suteikia daugiau patogumo, nes popierius rečiau pasibaigia, o darbuotojai dozatorius gali užpildyti prieš renginį ir nebereikia iš dozatoriaus išmesti jame dar likusio popieriaus. „Galimybė papildyti dozatorius bet kuriuo metu yra didelis privalumas mano komandai, sumažėjo rūpesčių dėl pasibaigusio popieriaus renginių metu,“ – teigia Saunders.


Privalumas darbuotojams

„Vienas iš didžiausių iššūkių, susijusių su bet kokiais didesniais pakeitimais higieninėse patalpose, yra gauti valymo komandos, kuri dirbs su produktais kasdien, pritarimą“, – pasakoja Sanders. Turint daugiau kaip 165 darbuotojus, svarbiausias dalykas buvo suvaldyti šį perėjimą ir rasti visai komandai priimtiną sprendimą. Bob Pils, pastatų administravimo direktoriaus pavaduotojas, džiaugiasi, kad dėl patogumo naudoti „Tork PeakServe“ valymo komandai labai patiko. „Iš savo valymo darbuotojų nesulaukėme nė mažiausio prieštaravimo dėl „Tork PeakServe“. Jie pastebėjo, kad lengvai gali nešti daugiau užpildų pakuotėse ir reikia mažiau lankstytis valant šiukšles nuo grindų, nes iš „PeakServe“ niekas neišsitraukia per daug rankšluosčių“, teigia Pils. Be to, dozatorius turi mažiau judančių detalių, kurios kartais pradeda blogai veikti, todėl valytojai pastebėjo, kad jie dabar sutaupo laiko, kurį gali skirti kitiems darbams.


„Mūsų tikslas – užtikrinti, kad kiekvienas studentas, dėstytojas ar lankytojas studentų miestelio higieninėse patalpose rastų viską, kas reikalinga. „Tork PeakServe“ leido mums pagerinti padėtį, nes dabar turime mažiau rūpintis dozatorių pildymu, tvarka higieninėse patalpose ir kitais reikalais, susijusiais su popierinių rankšluosčių dozatoriais“, – teigia Pils. „Mūsų ūkio darbuotojams tai žingsnis tinkama linkme.“