Gekås-Ullared_800x500.jpg


Didesni pardavimai ir geresnė patirtis higieninėse patalpose

Kuo geresnės higieninės patalpos, tuo didesni pardavimai. „Tork PeakServe“ padeda sukurti pirkėjams geresnę patirtį, padidinti pasitenkinimą ir paskatinti išleisti daugiau, taip pat sumažinti stresą bei darbo krūvį jūsų valymo darbuotojams. Skaitykite, kaip „Tork PeakServe®“ puikiai padeda „Gekås“ (Ularedas) komandai prižiūrėti higienines patalpas prekybos centre, kuriame kasdien apsilanko 5000 pirkėjų.


Menas užpildyti popieriniais rankšluosčiais, skirtais penkiems milijonams lankytojų

Kiekvienoje šalyje yra pagrindinių turistų traukos vietų. Prancūzijoje tai yra Luvras. Italijoje – Šv. Petro bazilika. Švedijoje – Halando miškų vertybės. „Gekås“ (Ularede), kuriame kasmet apsilanko penki milijonai žmonių, buvo tinkamiausias pasirinkimas bandomajam naujos ir novatoriškos popierinių rankšluosčių sistemos „Tork PeakServe®“ tyrimui atlikti.

 

Parduotuvė, kuri 1967 m. pradėjo veikti pirmame pastato aukšte, dabar yra penkių futbolo aikščių dydžio prekybos centras. Būtent čia 4,8 milijono žmonių atvyko apsipirkti 2016 m. Vidutinis pirkėjas parduotuvėje praleidžia 4 valandas ir 43 minutes ir per tą laiką dauguma iš jų kelis kartus apsilanko maždaug 115 tualetų. 

 

„Šiuo metu „Gekås“ parduotuvę valo 35–40 žmonių, bet ir tai gali kelti nemažai įtampos, – sako Ulrika Kerttu, objekto vadovė iš „Sodexo“, įmonės, vadovaujančios visiems „Gekås“ parduotuvėje atliekamiems valymo darbams. – Kiekvienas prekybos centro tualetas valomas bent tris kartus per dieną, dažniausiai daug dažniau. Tačiau vis tiek beveik neįmanoma spėti papildyti popierinių rankšluosčių dozatorių, nes yra tiek daug žmonių, kad valytojai turi laukti eilėje, kad galėtų įeiti ir išvalyti. Popieriniai rankšluosčiai neturi pasibaigti, ir tai mūsų darbuotojams kelia daug įtampos.“


„Tork PeakServe“ bandymas

2016 m. gruodžio mėn. septyni „Tork Xpress® Multifold“ rankšluosčių dozatoriai buvo pakeisti nauja „Tork PeakServe® Continuous®“ popierinių rankšluosčių sistema.


„Pasirinkome juos įrengti higieninėse patalpose restoranų zonoje, – sako Ulrika Kerttu. – Jos visada labai intensyviai naudojamos, todėl šioje vietoje galėsime atlikti bandymą esant pačioms didžiausioms apkrovoms.“ 


Beveik po pusę metų trukusio bandymo naujoji sistema gavo aukščiausius įvertinimus. „Jie išties nuostabūs! Būtent tai, ko mums reikėjo.“ 


Visiškai naujoje popierinių rankšluosčių sistemoje „Tork PeakServe“ naudojami nauji popieriniai rankšluosčiai, o sistemos išskirtinės savybės – itin didelis pajėgumas bei unikalus ir spartus nenutrūkstamas dozavimas. Naujieji rankšluosčiai yra supresuoti, todėl naujame dozatoriuje telpa iki 250 proc. daugiau rankšluosčių, palyginti su esamomis popierinių rankšluosčių sistemomis.


„Tai didžiulis skirtumas. Mums tikrai nebereikia taip dažnai papildyti dozatorių. Tai, kad rankšluosčiai yra supresuoti, reiškia ne vien galimybę į kiekvieną dozatorių įdėti daugiau nei 100 rankšluosčių – jie užima daug mažiau vietos laikomi ir valymo vežimėliuose“, – sako Ulrika Kerttu.


Spartus užpildymas

„Tork PeakServe“ perpus sutrumpina užpildymo laiką ir papildyti galima bet kuriuo metu. Pakuotės įdedamos iš apačios, o rankšluosčiai dozuojami iš viršaus, taip užtikrinamas sklandus veikimas, nes užtenka visiškai silpnai patraukti.

 

Svarbu klientų pasitenkinimui 

Naujausia apklausa* parodė, kad nešvarios ir perpildytos higieninės patalpos yra didžiausia problema, kliūvanti svečiams gausiai lankomose įstaigose. 71 proc. svečių, lankantis vietose, kuriose daug lankytojų, higieninės patalpos paliko neigiamą įspūdį. Tai gali turėti įtakos verslui, nes du iš penkių svečių, kurie patyrė blogų įspūdžių, skundėsi tuo draugams. Pritaikyta vietoms, kuriose daug lankytojų Håkan Pettersson, „Ahnviks“, šiuo metu tiekiančio higienines medžiagas „Gekås“ parduotuvei, pardavimo atstovas, laukia, kol bus pristatyta „Tork PeakServe“. „Tork PeakServe“ siūlo tai, ko anksčiau nebuvo, ir mes matome didžiules galimybes. Dabar matome realiame gyvenime teikiamą naudą, todėl aišku, kad sistema tenkina didelio lankytojų srauto įstaigų poreikius. Laukiame, kada galėsime įtraukti šią sistemą į savo asortimentą.“
 
* Remiantis IPSOS apklausa, kurioje dalyvavo 3 000 žmonių iš JAV, Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Prancūzijos, Lenkijos ir Švedijos, besilankiusių didelio lankytojų srauto vietose per pastaruosius 9 mėnesius.
„Ši sistema pasirodė pačiu laiku. Norime, kad „Tork PeakServe“ būtų visoje universalinėje parduotuvėje. Su ja daug lengviau dirbti. Dauguma mažai galvoja apie popierinius rankšluosčius, bet mums jie svarbūs.“
Ulrika Kerttu, Vietos vadovė, „Sodexo“