Šeši studentai kalbasi klasėje

Studentų patirtis ir tvarumas universiteto miestelyje

Studentų lūkesčiai dėl universiteto miestelio aplinkos kelia didelius reikalavimus patalpų valdytojui. Toliau pateikiamuose straipsniuose skaitykite apie tvarumą ir studentų patirtį.

 

Reikalavimai ir lūkesčiai dėl higienos intensyviai lankomose įstaigose, tokiose kaip universitetai, nuolat auga. Studentai nori ir tikisi švarios, sveikos ir patogios erdvės, kurioje galėtų mokytis, dirbti ir bendrauti. Universiteto miestelio patrauklumą lemia švara ir bendras universiteto ar kolegijos aplinkos lygis, ypač svarbu higieninės patalpos. Dauguma studentų teigia, kad prastos būklės higieninės patalpos neigiamai veikia jų bendrą nuomonę apie universitetą.*


Tvarumo tema universitetuose taip pat įgyja vis didesnę reikšmę. Tyrimas parodė, kad 94% būsimų studentų užsieniečių mano, jog universitetai galėtų labiau rūpintis savo veiklos tvarumu.* Tai reiškia, kad tvarumo iniciatyvos universiteto miestelio aplinkoje šiandien yra gerokai svarbesnės nei anksčiau. 


Studentų lūkesčiai tiek dėl higienos, tiek dėl tvarumo kelia didelius reikalavimus pastato valdytojui. Universitetų miesteliai užima didžiules teritorijas, juose lankosi daug žmonių ir jų kiekis nuolat svyruoja, todėl patalpas kartais gali būti sunku prižiūrėti. Kad patenkintumėte padidėjusius higienos, švaros ir atsakomybės už aplinką reikalavimus, turite nuolat gerinti savo veiklos efektyvumą. Svarbu padaryti daugiau ar tiek pat su mažiau išteklių – tai reiškia, kad reikia ieškoti sprendimų, kurie taupytų jūsų darbuotojų laiką ir pastangas. 


3 patarimai, kaip pagerinti švarą ir tvarumą studentų WC patalpose.

Tyrimai rodo, kad

tork_highereducation_student_800x500.jpg  


3 patarimai, kaip pagerinti švarą ir tvarumą studentų higieninėse patalpose

Bloga higieninių patalpų higiena formuoja bendrą studentų įspūdį apie universiteto miestelį. Norite patenkinti jų lūkesčius? Pasirūpinkite, kad ant grindų nesimėtytų šiukšlės ir popierius, kad paviršiai būtų valomi, kad niekada netrūktų muilo ir popierinių rankšluosčių. Norint, kad visos patalpos būtų švarios ir gaivios, o studentai jose jaustųsi gerai, reikia atsižvelgti į kelis labai svarbius veiksnius.
„Tork PeakServe“ įmontuojamieji dozatoriai
Patarimas Nr. 1

Higiena ir didelė talpa

Kai pritrūksta popierinių rankšluosčių, žmonėms tai sukelia nepatogumų. Be to, tai taip pat turi įtakos rankų higienai, o tai savo ruožtu didina užsikrėtimo riziką. Pasirūpinkite, kad dozatoriuose tilptų pakankamai popierinių rankšluosčių ir jų užtektų per egzaminus, pertraukas ir socialinius renginius.
„Tork PeakServe“ popieriniai rankšluosčiai
Patarimas Nr. 2

Atliekų mažinimas

Popierinių rankšluosčių vartojimą verta mažinti dėl kelių priežasčių. Be ekonominių, yra ir aplinkosauginių priežasčių. Kuo mažiau rankšluosčių sunaudojama, tuo rečiau reikia ištuštinti šiukšliadėžes. Pasirinkus atliekų kiekį mažinančius sprendimus, pavyzdžiui, po vieną popierinį rankšluostį dozuojančius dozatorius, studentai galės džiaugtis ir švara, ir tvarumu.
„Tork SmartOne“
Patarimas Nr. 3

Pagreitinkite žmonių judėjimą ir sutaupykite laiko

Padėkite studentams negaišti laiko higieninėse patalpose. Išvaduokite juos nuo eilių pasinaudoti tualetu ar nusišluostyti rankas. Optimizuokite žmonių judėjimą naudodami taupančius laiką ir mažinančius atliekų kiekį dozatorius, kuriuose užpildai ilgai nesibaigia, todėl šiukšliadėžės greitai neprisipildo. Kokie dar privalumai? Valytojams nebūtina dažnai tikrinti higieninių patalpų ir jų uždaryti valymui.

„Tork PeakServe Continuous“ popierinių rankšluosčių sistema

„Tork PeakServe®“ yra rinkoje didžiausios talpos popierinių rankšluosčių dozatoriai, kuriuos galima bet kada papildyti – tai padeda išvengti tuščių dozatorių ir sutaupo laiko valymui. Greitas dozavimas pagreitina žmonių judėjimą higieninėse patalpose, o kompaktiški užpildai taupo laiką. Dabar siūlome „Tork PeakServe Mini“ mažesnėms patalpoms ir „Tork PeakServe Recessed“ – vidinius popierinių rankšluosčių sistemos modulius, kad visose savo patalpose galėtumėte naudoti tą pačią sistemą ir tokius pat užpildus.
 
Norite pasiruošti kritiniams laikotarpiams su „Tork PeakServe“? Užsiregistruokite nemokamam bandomajam laikotarpiui

Produkto rekomendacijos