Valytojas, valantis langus

Švarios darbo aplinkos svarba darbuotojų gerovei

Švarūs ir higieniški biurai gerina darbuotojų pasitenkinimą. Toliau pateikiamuose straipsniuose skaitykite, kaip pagerinti darbo aplinką optimizuojant valymo procedūras. Taip pat sužinokite, kaip tai pasiekti su turimais ištekliais, tačiau pasitelkiant naujas technologijas. 

 

Kaip pastato valdytojas, neabejotinai norite suteikti klientams nepriekaištingą patirtį ir negauti jokių nusiskundimų. Tačiau išlaikyti kontrolę nelengva, o dar sunkiau tobulinti darbą esant nuolatiniam spaudimui dėl sąnaudų. Švari ir sveika darbo aplinka yra raktas į darbuotojų pasitenkinimą, gerovę ir produktyvumą bei gali padėti pritraukti ir išlaikyti talentingus darbuotojus. 


Tyrimai rodo, kad 72 % darbuotojų nerekomenduotų darbo ieškantiems žmonėms įmonės, kurioje bloga biuro higiena, o 70 % žmonių teigia, jog nepakankamai higieniškas biuras mažina bendrą jų pasitenkinimą darbu*. Kitaip tariant, darbo aplinka turi įtakos bendram darbuotojų pasitenkinimui, o higiena yra lemiamas veiksnys. Tyrimai taip pat rodo, kad dažniausiai skundžiamasi higieninėmis patalpomis. Būtent todėl svarbu užtikrinti aukštą ir nekintamą valymo kokybę. Tai ypač svarbu dabar, kai higienai teikiamas aukščiausias prioritetas.


Biurai nuolat keičiasi ir pereinama prie lankstesnių ir veikla grindžiamų modelių. Tai turi įtakos darbuotojų judėjimui biure, o užtikrinti aukštą valymo kokybę tokioje dinamiškoje aplinkoje yra gana sudėtinga. Išlaikyti visų biuro aspektų kontrolę ir veikti aktyviai, o ne tik reaguoti, yra tikras iššūkis.


Norint visada palaikyti sveiką ir švarią darbuotojų darbo aplinką, jums reikalingi nauji ir išmanesni darbo būdai. Naudodamiesi novatoriškais ir funkcionaliais didelės talpos dozatoriais ir duomenimis valdomo valymo programa, galite padidinti efektyvumą, sutaupyti laiko ir pagerinti darbo aplinką valytojams, biurų darbuotojams ir sau. Šis sprendimas suteiks pojūtį, kad viskas kontroliuojama, o kartu su juo ateis ir ramybė.


Sužinokite daugiau, kaip tikralaikiai duomenys gali padėti pasiekti aukštą ir nekintamą valymo kokybę. 


Išsamiau apie tai skaitykite čia

 

 

tork_datadrivencleaning_male_cleaner_tablet_800x500.jpg   


Pagerinkite valymo kokybę, higieną ir efektyvumą su duomenimis pagrįsto valymo sprendimu 

Prasidėjus pandemijai, žmonės savo darbo vietose nori jaustis saugūs. Net 71 % darbuotojų tikisi, kad siekiant užtikrinti higieną patalpos bus valomos dažniau****. Didėjant reikalavimams valymo kokybei ir higienai, atsiranda poreikis gerinti efektyvumą ir valymo išteklius. Čia gali padėti duomenimis pagrįsto valymo sprendimai. 
 
Užtikrinkite aukštą kokybę ir sumažinkite skundų
Vis daugiau patalpų priežiūros vadovų supranta, kad skaitmeniniai sprendimai gali padėti užtikrinti aukštesnę valymo kokybę, ir jie yra teisūs. Nustatyta, kad duomenimis pagrįstas valymas padeda pasiekti iki 30 % didesnį klientų pasitenkinimą*****. Toks valymas didina darbo efektyvumą ir leidžia valytojams optimizuoti išteklius bei kurti sveiką aplinką. 
 
Laiką naudokite veiksmingai
Štai kodėl tiek daug pažangių įmonių pasirinko „Tork Vision“ valymą – pasaulyje pirmaujantį patalpų priežiūros sprendimą. Ši technologija perduoda valytojams tikralaikius duomenis į jų išmaniuosius telefonus ir planšetes, todėl jie gali imtis veiksmų ir spręsti problemas, kol nekilo skundų.
 
Pagerinkite kokybę ir efektyvumą
Šis sprendimas valytojams ne tik padeda daryti tai, ką reikia ir kur reikia, visada turėti reikiamą informaciją ir viršyti lūkesčius dėl higienos net dinamiškoje ir reiklioje aplinkoje, bet ir pasiekti aukštesnį higienos lygį mažesnėmis pastangomis. Tai leidžia sumažinti skundų skaičių, geriau valdyti ir optimizuoti veiklą, išlaikyti kontrolę ir turėti mažiau rūpesčių. 
 
Didinkite tvarumą ir gerovę
„Tork Vision“ valymas gerina ir tvarumą, nes kai dozatoriai pildomi tada, kai reikia ir ten, kur reikia, iššvaistoma mažiau produktų. Dar daugiau – šis naujas darbo būdas padeda mažinti stresą ir didina motyvaciją, nes darbuotojai žino, kad kiekvienas jų darbas yra svarbus. 

Norite sužinoti daugiau apie „Tork Vision“ valymą?

Išsamiau galite skaityti čia.
„Duomenimis pagrįsto valymo sprendimas informuoja, kada dozatoriai beveik ištuštėja, todėl nepatiriame jokių netikėtumų. Sprendimus priimame remdamiesi faktais, o ne pojūčiais“.
Sander Borggreve, WTC patalpų valdytojas, Amsterdamas

„Tork Vision“ valymo vertė:

Produkto rekomendacijos

Nuorodos

* CEBR apklausa
** „Tork“ biuro higienos biuletenis, 2018
*** Matuota apie 13 000 sujungtų dozatorių 2019 m. birželio – gruodžio mėnesiais, skaičiuojant laiką per mėnesį, kurį dozatorius yra tuščias, palyginus su visu laiku per mėnesį.
**** 2020 m. tyrimas, kurį „Essity“ užsakymu atliko „Kantar“
***** Lankytojų pasitenkinimo matavimas dviejose WC patalpose su „Tork Vision“ ir dviejose įprastai prižiūrimose ir įrengtose patalpose per „ISSA/Interclean“ parodą 2016 m. gegužę. 
 
Pastaba: „Tork Vision“ valymas anksčiau buvo vadinamas „Tork EasyCube®“.