Geresnė valymo kokybė. Didesnis pasitenkinimas darbo vieta.

Geresnė valymo kokybė. Didesnis pasitenkinimas darbo vieta.

Valymui ir higienai skiriama mažiau lėšų ir išteklių. „Tork“ siūlo produktus ir paslaugas, padedančius efektyviau valyti – taip taupomas laikas kitiems darbams ir kartu sumažinamas skundų skaičius.  

Biuro skundų mažintuvas

Pasitikrinkite žinias pagal sektoriaus duomenis ir sužinokite apie higienos sprendimus, padedančius sumažinti skundų skaičių. Sužinokite dabar!
Pradėkite čia
Biurų skundų mažintuvo pradžios ekranas, skirtas iššūkiui

Pasikalbėkite su higienos ekspertu

Užsisakykite skambutį dar šiandien ir sužinokite, kaip geresnė valymo kokybė lemia didesnį pasitenkinimą darbo vieta.

Pastabos

 
Remiantis 2021 m. kovą atliktos 34 dabartinių „Tork Vision“ valymo klientų Europoje ir Šiaurės Amerikoje apklausos rezultatais. „Tork Vision“ valymas anksčiau buvo vadinamas „Tork EasyCube“.

** „Statista“: Skundai dėl biurų pastatų, 2017–2021 m. vidurkis, 185 respondentai iš Šiaurės Amerikos, pastatų priežiūros rangovai ir komercinių patalpų valymo paslaugų teikėjai  

*** 2022 m. birželis „Behaviorally“ – kokybinis ir kiekybinis biurų segmento tyrimas su daugiau nei 600 respondentų Šiaurės Amerikoje ir Europoje 

**** Remiantis klientų matavimais ir atsiliepimais apie dozatorių tikrinimą 6 mėnesius prieš ir po „Tork Vision“ valymo įdiegimo (2019 m. birželį – gruodį). Matuota 16 objektų, sujungtų į „Tork Vision“, kai kiekvieno dozatoriaus tikrinimas trunka apie 20 sekundžių. 

***** Su „Tork Vision“ dozatoriai būna užpildyti iki 99 % laiko: matuota apie 13 000 prijungtų dozatorių 2019 m. birželio – gruodžio mėnesiais, skaičiuojant laiką per mėnesį, kurį dozatorius yra tuščias, palyginus su visu laiku per mėnesį. 

****** „Tork PeakServe® Continuous™“ yra didžiausios talpos popierinių rankšluosčių dozatorius rinkoje, palyginti su konkurentų ilgiausiais rankšluosčių ritiniais Europoje, tarp papildymų jo užtenka 600 žmonių daugiau, palyginti su „Tork H2 Universal“ užpildais 150299 ir sulankstytų rankšluosčių dozatoriumi 552000.