Wipingandcleaning.tif

Sieninis

Sieniniai dozatoriai sutaupo vietos ant žemės ir mažina netvarką. Galime pasiūlyti įvairiausių ant sienos montuojamų dozatorių sistemų, kad geriausiai išnaudotumėte turimą erdvę. Kiekvienai dozatorių sistemai siūlomas didelis specialios paskirties šluosčių pasirinkimas.

„Tork Wall Stand" ant sienos kabinamas dozatorius


Rekomenduojami produktai

Naudojant šį ypač atsparų dozatorių su matomu ritiniu, aiškiai matyti, kiek jame liko popieriaus. Dozavimas saugus ir tikslus. Jis sutvirtintas, o stiklo pluošto dantukai padeda sumažinti suvartojimą ir atliekų kiekį. Todėl lengva pripildyti ir papildyti. 

„Tork“ sieninis dozatorius

„Tork“ sieninis dozat...

Produktas : 652108

„Tork“ pramoninės valymo šluostės

„Tork“ pramoninės val...

Produktas : 520304

„Tork Maxi Centrefeed“ dozatorius


Rekomenduojami produktai

Sutaupykite užpildymui skirtą laiką ir apsaugokite savo ritinius pasirinkdami didelės talpos, nuo aptaškymo apsaugotą „Maxi Centrefeed“ dozatorių. Viena laisva ranka galėsite pasiimti tiek popieriaus, kiek Jums reikia. Lengva užpildyti. Dėl savo patvarios konstrukcijos dozatorius puikiai tinka atsparumo reikalaujančiam naudojimui. 

„Tork Maxi Centrefeed“ iš ritinio vidurio traukiamų lapelių dozatorius

„Tork Maxi Centrefeed...

Produktas : 653000

„Tork“ ypač atsparus valomasis popierius

„Tork“ ypač atsparus ...

Produktas : 473382

„Tork Folded Wiper/Cloth" dozatorius sulankstytoms šluostėms


Rekomenduojami produktai

Kontroliuokite suvartojimą su šiuo po vieną lapelį dozuojančiu dozatoriumi. Jį lengva valyti, konstrukcija apsaugota nuo aptaškymo, tad kiekviena šluostė lieka sausa ir švari. Per pusiau permatomą gaubtą matyti, kada dozatorių reikia papildyti. Lengva užpildyti. Esant skirtingoms montavimo galimybėms, galite tvirtinti sieniniais laikikliais arba, jeigu nenorite sienoje gręžti skylių, – stipriais magnetais arba siurbtukais.

„Tork“ sulankstytų šluosčių dozatorius

„Tork“ sulankstytų šl...

Produktas : 654008

„Tork Centrefeed“ dozatorius


Rekomenduojami produktai

Iš šio „Centrefeed“ dozatoriaus viena ranka be vargo pasiimsite tiek, kiek reikia. Dėl savo patvarių dantukų ir tvirtos konstrukcijos dozatorius yra ypač patikimas ir lengvai naudojamas net sunkiausiomis sąlygomis. Dėl jo apsaugos nuo aptaškymo jį lengva valyti, o turinys neišsipurvina. Dėl šone atsidarančio gaubto dozatorių lengva užpildyti.

„Tork Centrefeed“ iš ritinio vidurio traukiamų lapelių dozatorius

„Tork Centrefeed“ iš ...

Produktas : 659008

„Tork Centrefeed“ dozatorius


Rekomenduojami produktai

Sutaupykite dar daugiau vietos su šiuo kompaktišku iš vidurio traukiamiems mini ritiniams skirtu dozatoriumi. Jis skirtas ankštoms erdvėms. Dozavimas viena ranka reiškia, kad viena ranka pasiimsite tai, ko Jums reikia. Ritiniai apsaugoti nuo aptaškymo. Be to, šis atsparus dozatorius turi ypač tvirtus vyrius ir patvarius dantukus, todėl juo lengva naudotis ir užpildyti.

„Tork Centrefeed“ iš ritinio vidurio traukiamų lapelių dozatorius

„Tork Centrefeed“ iš ...

Produktas : 559008