Pasirūpinkite tinkama higiena su „Tork“ mokymo ir ugdymo programa

Pasirūpinkite tinkama higiena su „Tork“ mokymo ir ugdymo programa

Su interaktyvaus mokymo programa sužinokite, kaip teisingai išvalyti pacientų palatas

„Tork“ interaktyvus ligoninių valymo mokymas

„Tork“ internetinė interaktyvi ligoninių valymo mokymo programa padeda veiksmingai ir įdomiai mokyti darbuotojus valyti pacientų palatas. Pratimai padeda valymo darbuotojams tinkamai atlikti visas užduotis pagal rekomendacijas ir pasitikrinti žinias. 


Apie „Tork“ interaktyvų ligoninių valymo mokymą:

Mokykite teisingų žingsnių, kaip valyti pacientų palatas. Galite adaptuoti programą pagal savo ligoninės ar valstybines taisykles. Savo versiją galite susikurti pasirinkę „Išplėstiniai parametrai“ dešiniajame viršutiniame meniu kampe. Pasirinkite savo versijos pavadinimą. Naudodamiesi nuvilkimo funkcija redaguokite mokymo žingsnius ir užduotis. Išsaugokite mokymą ir pateikite savo darbuotojams. 


  • Į programą įeina palatos valymas po paciento išrašymo ir kasdienis užimtos palatos valymas.
  • Mokykitės ir pasitikrinkite savo žinias apie dažnai liečiamus paviršius
  • Pateikiama patarimų ir gudrybių bei valymo strategijų
  • Išversta į daug kalbų
 
 
 

 

Yra standartinė ir pritaikyta versija su rekomendacijomis keliomis kalbomis. Optimalu mokytis naudojantis staliniu arba nešiojamuoju kompiuteriu.


Norite sužinoti daugiau, kaip mokyti savo darbuotojus kovoti su patogenais ir kokie yra sėkmingo paviršių valymo veiksniai? Taip pat gauti patarimų, kaip mokyti savo darbuotojus naudojantis „Tork“ interaktyvia ligoninių valymo programa? Atsisiųskite mūsų prezentaciją „Instruktorių mokymas“. 

Pasitikrinkite žinias ir atsisiųskite diplomą