Rankų higienos mokymas

Rankų higienos mokymas

Mūsų mokymo sprendimas, pagrįstas PSO 4 rankų higienos taisyklėmis apgyvendinimo įstaigoms, padės jums ir jūsų darbuotojams virtualioje realybėje mokytis ir tobulėti laikantis šių svarbių taisyklių.
Slaugytojos išbando VR akinius

Pagerinkite savo rankų higieną virtualioje realybėje

Užsidėkite VR ausines ir pasiruoškite pradėti naują pamainą virtualiuose slaugos namuose. Daugelyje realių situacijų epizodų galėsite praktikuoti PSO 4 rankų higienos taisykles apgyvendinimo įstaigoms.

VR-glasses_800x200.jpg  


Atsisiųskite programėlę 

Viskas, ko reikia – tai VR tinkamas išmanusis telefonas, nuotoliniu būdu valdomos VR ausinės ar kitas panašus prietaisas valdyti žaidimą ir „Tork“ VR mokomoji programėlė slaugos namams. Programėlę galima atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“ arba „Oculus Store“.
„Iphones/IOS“ telefonams rekomenduojame: sujunkite VR ausines (šioms ausinėms nereikia nuotolinio valdymo pulto, žaidimą valdykite spustelėdami ausines); https://www.amazon.com/Merge-Goggles-Augmented-Adjustable-Comfortable/dp/B015CD6NVE
„Android“ telefonams: yra daug VR ausinių, jas reikia pasirinkti atsižvelgiant į savo telefono modelį. Viskas iš kartono
 
Kaip atsisiųsti
 
  • Turėkite VR akinius, veikiančius su jūsų išmaniuoju telefonu
  • Atsisiųskite programėlę į savo telefoną iš „AppStore“ arba „GooglePlay
  • Per „Bluetooth“ prijunkite nuotolinio valdymo pultelį prie savo telefono
  • Paleiskite programėlę ir įdėkite savo išmanųjį telefoną į VR akinius
  • Sureguliuokite ir sukalibruokite
  • Ženkite į mūsų virtualų pasaulį 
Slaugytojos susirinkime

Virtuali realybė gilesniam mokymuisi

Virtualios realybės žaidimai ne tik smagūs ir įtraukiantys, jie ir labai veiksmingai padeda keisti įprastą elgseną. Remiantis tyrimais, iš to, ką darome arba įsivaizduojame, kad darome, įsimename net 90 proc.

Mokymas pagrįstas naujausiais tyrimais

„Tork“ VR švarių rankų mokymas slaugos namams yra pagrįstas PSO gairėmis dėl rankų higienos apgyvendinimo įstaigose. Siekdami sukurti veiksmingą įrankį, keičiantį įprastą elgseną ir gerinantį rankų higieną, šį mokymą sukūrėme glaudžiai bendradarbiaudami su slaugos namais, elgsenos specialistais ir kitais ekspertais.