Rankų higienos mokymas

Rankų higienos mokymas

Laikoma, kad tinkama rankų higiena geriausiai padeda išvengti infekcijų sveikatos priežiūros įstaigose ir jas suvaldyti. Mūsų mokymo sprendimas, pagrįstas PSO nurodytomis 5 rankų higienos taisyklėmis, padės jums ir jūsų darbuotojams virtualioje realybėje mokytis ir tobulėti laikantis šių svarbių taisyklių.
Pagerinkite savo rankų higieną virtualioje realybėje

Pagerinkite savo rankų higieną virtualioje realybėje (VR)

„Tork“ VR švarių rankų mokymas ir ugdymas – smagus ir interaktyvus žaidimas, specialiai sukurtas taip, kad labiau sudomintų ir labiau įkvėptų rūpintis rankų higiena. Imkitės slaugytojo arba gydytojo vaidmens, užsidėkite VR komplektą ir pradėkite naują pamainą virtualioje palatoje. Realaus gyvenimo situacijų epizoduose galėsite praktikuotis visas 5 PSO rankų higienos taisykles savo pačių rankomis. Nepavyko įvykdyti visų PSO rekomendacijų iš pirmo karto? Bandykite dar kartą ir greitai pasieksite aukštų rankų higienos standartų – tiek virtualiame, tiek realiame gyvenime.

VR-glasses_800x200.jpg  


Atsisiųskite programėlę 

Viskas, ko reikia – tai VR tinkamas išmanusis telefonas, nuotoliniu būdu valdomos VR ausinės ar kitas panašus prietaisas valdyti žaidimą ir „Tork“ VR mokomoji programėlė. Programėlę galima atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play“. 
„Iphones/IOS“ telefonams rekomenduojame: „Merge VR“ ausines (šioms ausinėms nereikalingas nuotolinis valdymas, žaidimą galima valdyti spustelėjus ausines); https://www.amazon.com/Merge-Goggles-Augmented-Adjustable-Comfortable/dp/B015CD6NVE
„Android“ telefonams: yra daug VR ausinių, jas reikia pasirinkti atsižvelgiant į savo telefono modelį. Tiks bet kas nuo kartoninių versijų iki brangesnių ausinių. Svarbu: atminkite, kad turite turėti „Bluetooth“ nuotolinį valdymo pultelį žaidimui valdyti. 
 
Kaip atsisiųsti:
 
 1. Turėkite VR akinius, veikiančius su jūsų išmaniuoju telefonu
 2. Atsisiųskite programėlę į savo telefoną iš „AppStore“ arba „GooglePlay
 3. Per „Bluetooth“ prijunkite nuotolinio valdymo pultelį prie savo telefono
 4. Paleiskite programėlę ir įdėkite savo išmanųjį telefoną į VR akinius
 5. Sureguliuokite ir sukalibruokite
 6. Ženkite į virtualų pasaulį ir pasirinkite, ar norite būti slaugytojas (-a), ar gydytojas (-a)
Virtuali realybė gilesniam mokymuisi

Virtuali realybė efektyvesniam mokymuisi

Virtualios realybės žaidimai ne tik smagūs ir įtraukiantys, jie ir labai veiksmingai padeda keisti įprastą elgseną. Tyrimų duomenimis, žmonės įsimena tik 10 proc. to, ką perskaito, 20 proc. to, ką išgirsta ir 30 proc. to, ką pamato. Tačiau to, ką darome arba simuliuojame, kad darome, įsimename net 90 proc.
Mokymas pagrįstas naujausiais tyrimais

Mokymas pagrįstas naujausiais tyrimais

„Tork“ VR mokymas pagrįstas PSO rankų higienos sveikatos priežiūros srityje rekomendacijomis. Siekdami sukurti veiksmingą įrankį, keičiantį įprastą elgseną ir gerinantį rankų higieną, šį žaidimą sukūrėme glaudžiai bendradarbiaudami su universitetų ligoninėmis, elgsenos specialistais ir kitais ekspertais.

vr-training-icon-800x500.jpg

Ar žinojote?


 • 1 iš 4 sveikatos priežiūros darbuotojų nėra įsitikinę, kad jų rankų higiena atitinka rekomendacijas.
 • 8 iš 10 norėtų geresnio rankų higienos mokymo.
 • Dabartinis mokymas atrodo per daug teorinis, nuobodus ir pasyvus.
 • 1 iš 2 norėtų, kad rankų higienos mokymas būtų pagrįstas faktais ir naujausiais tyrimais.
 • Beveik 1 iš 5 teigia, jog labai svarbu, kad jų mokymas būtų interaktyvus, smagus ir įtraukiantis.

Kreipkitės dėl papildomos informacijos!