Tork Xpressnap®

„Tork Xpressnap“ yra tobula servetėlių sistema maisto paslaugų teikėjams, norintiems dirbti veiksmingai. Turėdama servetėlių dozavimo po vieną funkciją „one-at-a-time™“, ši sistema garantuotai sumažina servetėlių sąnaudas 25 %*

Kodėl turėtumėte taisyti tai, kas nėra blogai

Kankina nemiga dėl nehigieniškų servetėlių stirtų? O gal dėl laiko, gaištamo servetėlėms tvarkyti? Tikimės, kad ne. Tačiau tai nereiškia, kad negali būti geriau. „Tork Xpressnap®“ – efektyvi aukštos kokybės servetėlių dozavimo sistema, padedanti pagerinti jūsų svečių patirtį.

Viena servetėlė iš „Tork Xpressnap“. „Every time.“

Suprojektuotas pagal maisto paslaugų įmonių poreikius, „Tork Xpressnap“ pagerina veiklos veiksmingumą, patogumą ir sumažina atliekų kiekį. Tai sutaupo Jums laiko, pinigų ir pastangų, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į tai, ką mokate geriausiai – aptarnauti savo svečius.

  • Pagerinkite paslaugų veiksmingumą

    Darbo kaina kyla. Plačiausią išskirtinių servetėlių dozatorių modelių asortimentą turintis ir sukurtas užpildyti prireikus, „Tork Xpressnap“ padės lengvai patenkinti jūsų įstaigos poreikius, kartu kontroliuojant servetėlių sąnaudas ir mažinant darbo krūvį darbuotojams.

  • Reklamuokite savo šūkius

    Pritraukti svečių dėmesį gali būti sunku. Turėdami servetėlių užpildų ir dozatorių „Tork Xpressnap“ galite pareklamuoti savo šūkius ir pasiekti rezultatų! Ar žinojote, kad 75% restoranų svečių pastebi ant servetėlių esantį pasirinktinį spaudinį, o 71% prisimena dalį ant jos pateiktos informacijos? O kad 33% servetėlių naudotojų pastebi ant dozatoriaus esantį „Ad-a-Glance“ reklaminį užrašą ir 10% pasinaudoja pasiūlymu? 

  • Sustiprinkite savo aplinkosaugines pozicijas

    Svečių lūkesčiai nuolat auga: dabar jie nori visaverčių, tvarių produktų, kurie atitinka jų pačių siekiamą gyvenimo būdą. „Tork Xpressnap“ gali padėti įgyvendinti šiuos lūkesčius nemažinant Jūsų pelno! Rinkitės iš mūsų plataus 100% perdirbto arba patalpų administravimo paslaugų įmonėms sertifikuoto naujo pluošto užpildų asortimento.

Gaukite „Tork Xpressnap“ iš savo platintojo

Nurodykite mums pageidaujamą platintoją ir dominantį „Xpressnap“ gaminį, o mes pasirūpinsime viskuo kitu.

Pradėkite jau dabar

Susisiekite su mumis

Įveskite vardą
Įveskite pavardę
Įveskite tinkamą el. pašto adresą
Prašome nurodyti įmonės pavadinimą
Prašome įvesti tel. nr.
Įveskite žinutę
500  
Prašome užpildyti recaptcha
Šioje formoje prašome jūsų kontaktinių duomenų, reikalingų atsakyti į jūsų paklausimą e. paštu. Kaip mes saugome ir tvarkome jūsų pateiktus duomenis, išsamiau aprašyta mūsų naudojimo sąlygose ir privatumo politikoje
Prašom patvirtinti, kad perskaitėte ir supratote informaciją dėl asmens duomenų ir naudojimo sąlygų.
Norėtume siųsti jums ypatingų pasiūlymų ir informacijos apie naujus „Tork“ produktus ir paslaugas. Pateikdami savo duomenis sutinkate, kad mes į jus galime kreiptis e. paštu. Kaip mes saugome ir tvarkome jūsų pateiktus duomenis, išsamiau aprašyta mūsų naudojimo sąlygose ir privatumo politikoje.

Dėkojame, gavome Jūsų žinutę ir netrukus susisieksime

Uždaryti