„Tork SmartOne®“

Nesvetingai aplinkai skirti tualetinio popieriaus dozatoriai „Tork SmartOne®“ puikiai tinka mokykloms, ligoninėms, stadionams, geležinkelio stotims ir kitoms reiklioms aplinkoms, kuriose būtina laikytis išlaidų kontrolės ir higienos reikalavimų. Sumažina sąnaudas iki 40%*, palyginti su įprastais dideliais ritiniais

Sumažinkite sąnaudas ir rūpesčius

Ne veltui išmania vadinamos mūsų tualetinio popieriaus sistemos „Tork SmartOne®“ privalumai – sumažėjusios sąnaudos ir žymiai mažesnė vamzdžių užsikimšimo rizika. Be to, ji higieniškesnė, nes liečiate tik tą lapelį, kurį paimate.

  • Veiksminga, patvaru ir išmanu

    Dozavimas po vieną lapelį padeda sumažinti popieriaus sąnaudas, todėl ritinių užtenka ilgesniam laikui ir reikia rečiau pildyti. Mūsų patvarūs ir gadinimui atsparūs dozatoriai atsparūs vandalizmui ir padeda sustabdyti vagiliavimą. Tualetinis popierius „Tork SmartOne®“ dozuojamas po vieną lapelį ir greitai suyra, todėl mažėja vamzdžių užsikimšimo rizika.

  • Sumažina sąnaudas iki 40%*

    *Statistiniai duomenys iš įmonės tyrimo, kuriame dalyvavo 7729 vartotojai Europoje. Įprastų didžiulių dozatorių palyginimas su dvigubu mini dozatoriumi „Tork SmartOne® Twin Mini“. Sumažėjimas apskaičiuotas vienam apsilankymui tenkančiais kvadratiniais metrais. „Maxi Jumbo“ dozatorius – 13,6 dm2, dozatorius „Tork SmartOne® Twin Mini“ – 8,2 dm2.

  • Slinkite žemyn, kad išbandytumėte „SmartOne®“

    Užsakykite pokalbį su mumis.

Sumažinkite tualetinio popieriaus sąnaudas, išbandykite dozatorių „Tork SmartOne®“

Mielai papasakosime Jums apie tualetinio popieriaus ritinių dozatorius „Tork SmartOne®“ ir kaip jie gali praversti Jūsų versle. Užsakykite pokalbį su mumis. Toliau įveskite savo kontaktinius duomenis.

Pradėkite jau dabar

Susisiekite su mumis

Įveskite vardą
Įveskite pavardę
Įveskite tinkamą el. pašto adresą
Prašome nurodyti įmonės pavadinimą
Prašome įvesti tel. nr.
Įveskite žinutę
500  
Prašome užpildyti recaptcha
Šioje formoje prašome jūsų kontaktinių duomenų, reikalingų atsakyti į jūsų paklausimą e. paštu. Kaip mes saugome ir tvarkome jūsų pateiktus duomenis, išsamiau aprašyta mūsų naudojimo sąlygose ir privatumo politikoje
Prašom patvirtinti, kad perskaitėte ir supratote informaciją dėl asmens duomenų ir naudojimo sąlygų.
Norėtume siųsti jums ypatingų pasiūlymų ir informacijos apie naujus „Tork“ produktus ir paslaugas. Pateikdami savo duomenis sutinkate, kad mes į jus galime kreiptis e. paštu. Kaip mes saugome ir tvarkome jūsų pateiktus duomenis, išsamiau aprašyta mūsų naudojimo sąlygose ir privatumo politikoje.

Dėkojame, gavome Jūsų žinutę ir netrukus susisieksime

Uždaryti