Pristatome prabangiai atrodančių servetėlių liniją „LinStyle®“

Minkštesnės ir storesnės už standartines popierines servetėles ypač gerai sugeriančios „LinStyle®“ sudaro aukštos klasės maitinimo įstaigos įspūdį už menką dalį tekstilinių servetėlių kainos. Sukurkite prabangią tekstilės išvaizdą ir pojūtį, naudodamiesi paprastu vienkartinių servetėlių veiksmingumu.

Šis bei tas visiems pojūčiams

Svečių įspūdį apie Jūsų restoraną formuoja daugybė elementų. Dar prieš jiems atsikandant pirmąjį kąsnį, daugybė mažų restorano aplinkos detalių gali nulemti tai, kiek skanus jiems pasirodys maistas. Tegu tai tampa Jūsų privalumu!

 • Neaprėpiama spalvų įvairovė

  Servetėlės „LinStyle®“ siūlomos įvairiausių klasikinių ir šiuolaikinių spalvų, įskaitant keturias mūsų naujienas: „Aqua blue“ (vandens žydrumo), „Coral“ (koralo), „Mustard“ (garstyčių) ir „Anthracite grey“ (antracito pilka). Palengvinome užduotį dekoruoti stalą taip, kad jis įkūnytų Jūsų restorano temą ir prekės ženklą, ar siūlytumėte aukštosios kulinarijos meno šedevrus, ar nesenstančius patikimus receptus. O visiškai individualiam įspūdžiui sudaryti rinkitės pasirinktinio spaudinio variantą.

 • Nauja brošiūra apie maisto ir servetėlių derinimą

  Kalbant apie maistą, akys gali būti įtaikingesnis teisėjas nei skonio receptoriai. Tyrimai rodo, kad patiekalą supančios spalvos gali gerokai pakeisti skonio suvokimą. Tai mums pasirodė labai įdomu, tad suvienijome jėgas su maisto stiliaus eksperte ir šefe Lina Lundgren, ir parengėme brošiūrą apie maisto ir servetėlių derinimą. Slinkite žemyn, kur galėsite atsisiųsti brošiūrą ir surasti savo valgiams idealiai tinkančias spalvas. 

 • Užsisakykite nemokamą pavyzdį žemiau

  Slinkite žemyn ir užsisakykite nemokamą pavyzdį

 • Kaip padaryti desertą saldesnį?

  Užuot įdėję daugiau cukraus, pabandykite patiekti su koralo spalvos servetėle.

Kurios servetėlės „LinStyle®“ atitinka Jūsų poreikius?

Susisiekite, kad aptartume Jūsų veiklą ir užsakytumėte pavyzdžių.

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis

Įveskite vardą
Įveskite pavardę
Įveskite tinkamą el. pašto adresą
Prašome nurodyti įmonės pavadinimą
Prašome įvesti tel. nr.
This form asks for your contact details so we can respond to your inquiry via email. Have a look at our terms of use and privacy policy for a detailed description of how we protect and manage your submitted data.
Please confirm that you have read the information concerning the personal data and the terms of use.

Dėkojame, gavome Jūsų žinutę ir netrukus susisieksime

Uždaryti