Pristatome: ritiniai, užtiesalai, stalo takeliai ir padėklai!

„Tork LinStyle® Premium“ stalo produktai ir servetėlės

Audinio pojūtis ir vienkartinių servetėlių privalumai

„Tork LinStyle®“ – puikus pasirinkimas, jei norite prabangios išvaizdos ir tekstilės pojūčio servetėlių, tačiau vertinate vienkartinių produktų privalumus. Mūsų „LinStyle“ servetėlės ir stalo produktai yra gerokai minkštesni ir storesni už kitus įprastus popierinius produktus ir gerai sugeria, todėl lengvai sukursite malonią aplinką, į kurią svečiai norės grįžti.

  • Neaprėpiama spalvų įvairovė

    Servetėles „LinStyle®“ siūlomos įvairių klasikinių ir šiuolaikinių spalvų. Pristatydami derantį „LinStyle®“ stalo produktų asortimentą, palengviname užduotį dekoruoti stalą taip, kad jis įkūnytų Jūsų restorano temą ir prekės ženklą, ar siūlytumėte aukštosios kulinarijos meno šedevrus, ar nesenstančius patikimus receptus. Visiškai individualiam įspūdžiui sukurti rinkitės servetėles su individualiais atspaudais.

  • Išryškinkite savo patiekalų skonį

    Kalbant apie maistą, akys gali būti įtakingesnis teisėjas nei skonio receptoriai. Tyrimai rodo, kad patiekalą supančios spalvos gali gerokai pakeisti skonio suvokimą. Tai mums pasirodė labai įdomu, tad suvienijome jėgas su maisto stiliaus eksperte ir šefe Lina Lundgren, ir parengėme brošiūrą apie maisto ir servetėlių derinimą. 

  • Išlaisvinkite savo kūrybiškumą

    Derinkite mūsų „LinStyle“ asortimento stalo produktus ir servetėles

  • Skaitykite žemiau ir užsisakykite nemokamų pavyzdžių

Kreipkitės ir sužinokite daugiau apie „Linstyle“ servetėles ir stalo produktus.