Pristatome prabangiai atrodančių servetėlių liniją „LinStyle®“

Minkštesnės ir storesnės už standartines popierines servetėles ypač gerai sugeriančios „LinStyle®“ sudaro aukštos klasės maitinimo įstaigos įspūdį už menką dalį tekstilinių servetėlių kainos. Sukurkite prabangią tekstilės išvaizdą ir pojūtį, naudodamiesi paprastu vienkartinių servetėlių veiksmingumu.

Šis bei tas visiems pojūčiams

Svečių įspūdį apie Jūsų restoraną formuoja daugybė elementų. Dar prieš jiems atsikandant pirmąjį kąsnį, daugybė mažų restorano aplinkos detalių gali nulemti tai, kiek skanus jiems pasirodys maistas. Tegu tai tampa Jūsų privalumu!

 • Neaprėpiama spalvų įvairovė

  Servetėlės „LinStyle®“ siūlomos įvairiausių klasikinių ir šiuolaikinių spalvų, įskaitant keturias mūsų naujienas: „Aqua blue“ (vandens žydrumo), „Coral“ (koralo), „Mustard“ (garstyčių) ir „Anthracite grey“ (antracito pilka). Palengvinome užduotį dekoruoti stalą taip, kad jis įkūnytų Jūsų restorano temą ir prekės ženklą, ar siūlytumėte aukštosios kulinarijos meno šedevrus, ar nesenstančius patikimus receptus. O visiškai individualiam įspūdžiui sudaryti rinkitės pasirinktinio spaudinio variantą.

 • Nauja brošiūra apie maisto ir servetėlių derinimą

  Kalbant apie maistą, akys gali būti įtaikingesnis teisėjas nei skonio receptoriai. Tyrimai rodo, kad patiekalą supančios spalvos gali gerokai pakeisti skonio suvokimą. Tai mums pasirodė labai įdomu, tad suvienijome jėgas su maisto stiliaus eksperte ir šefe Lina Lundgren, ir parengėme brošiūrą apie maisto ir servetėlių derinimą. Slinkite žemyn, kur galėsite atsisiųsti brošiūrą ir surasti savo valgiams idealiai tinkančias spalvas. 

 • Užsisakykite nemokamą pavyzdį žemiau

  Slinkite žemyn ir užsisakykite nemokamą pavyzdį

 • Kaip padaryti desertą saldesnį?

  Užuot įdėję daugiau cukraus, pabandykite patiekti su koralo spalvos servetėle.

Kurios servetėlės „LinStyle®“ atitinka Jūsų poreikius?

Susisiekite, kad aptartume Jūsų veiklą ir užsakytumėte pavyzdžių.

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis

Įveskite vardą
Įveskite pavardę
Įveskite tinkamą el. pašto adresą
Prašome nurodyti įmonės pavadinimą
Prašome įvesti tel. nr.
Įveskite žinutę
500  
Prašome užpildyti recaptcha
Šioje formoje prašome jūsų kontaktinių duomenų, reikalingų atsakyti į jūsų paklausimą e. paštu. Kaip mes saugome ir tvarkome jūsų pateiktus duomenis, išsamiau aprašyta mūsų naudojimo sąlygose ir privatumo politikoje
Prašom patvirtinti, kad perskaitėte ir supratote informaciją dėl asmens duomenų ir naudojimo sąlygų.
Norėtume siųsti jums ypatingų pasiūlymų ir informacijos apie naujus „Tork“ produktus ir paslaugas. Pateikdami savo duomenis sutinkate, kad mes į jus galime kreiptis e. paštu. Kaip mes saugome ir tvarkome jūsų pateiktus duomenis, išsamiau aprašyta mūsų naudojimo sąlygose ir privatumo politikoje.

Dėkojame, gavome Jūsų žinutę ir netrukus susisieksime

Uždaryti

Informacija

„Tork“ – pirmaujantis pasaulyje darbo vietos higienos produktų prekių ženklas. Nuo popierinių rankšluosčių ligoninių higieninėse patalpose iki servetėlių dozatorių restoranų salėse – „Tork“ suteikia komforto vartotojams ir patogumo pirkėjams. Būdami „Essity“ dalis, esame pasirengę visapusiškai patenkinti jūsų poreikius – taupydami jūsų laiką, pinigus ir pastangas – kad jūs galėtumėte susitelkti prie savo pagrindinės veiklos. Daugiau informacijos rasite www.essity.com  .

Privatumo politika

Naudojimosi sąlygos 

Informacija apie slapukus

 


Kontaktai

UAB Essity Lithuania 

Naugarduko g. 100, 

Vilnius LT-03160

Lietuva


Telefonas: +370 5 268 3455


El. paštas: torklt@essity.com

Sekite mus

YouTube-social-squircle_red_128px.png Tork Pinterest logo.png LinkedinLogo.png