IgorE-20150411-0587_white.tif

Savitarna

Sklandi savitarna, suteikiant klientams norimą pasirinkimą, gali virsti tikru iššūkiu higienos atžvilgiu. Papildyti ir sandėliuoti atsargas bei tvarkyti atliekas turėsite kiek įmanoma nepastebimiau. Mūsų išmanieji sprendimai, įskaitant ir „Tork Xpressnap“ servetėlių dozatorių sistemą, sukurti taip, kad didintų efektyvumą ir Jūsų darbuotojai galėtų daugiau laiko skirti klientams, net kai užimtumas ypač didelis.

Servetėlės


Rekomenduojami produktai

Su mūsų „Tork Xpressnap“ servetėlių dozavimo sistema sunaudojamų servetėlių kiekis sumažės mažiausiai 25%, palyginti su tradiciniais servetėlių dozatoriais*. Dozavimas po vieną servetėlę mažina atliekų kiekį ir gerina higieną. Jis taip pat sumažina sandėliavimo erdvės poreikį, rečiau reikia užpildyti ir tvarkyti atsargas. Yra skirtingų stilių ir spalvų, galite suasmeninti tiek dozatorius, tiek servetėles ir taip pabrėžti savo prekės ženklą. 
Jeigu tinka mažesnė servetėlė, mūsų „Tork Xpressnap®“ užkandžiams skirtų servetėlių dozavimo sistema turi tuos pačius privalumus kaip ir „Tork Xpressnap®“ sistema, tik ji 60% mažesnė. Šios servetėlės puikiai tinka mažiems staliukams patiekiant užkandžius.
* Palyginti su įprastais servetėlių dozatoriais. 

„Tork Xpressnap®“ servetėlių dozatorius – riešutmedis

„Tork Xpressnap®“ ser...

Produktas : 273002

„Tork Xpressnap®  itin minkštos baltos dozatorių servetėlės su lapelių raštu

„Tork Xpressnap®  iti...

Produktas : 13670

Paviršių valymas ir dezinfekavimas


Rekomenduojami produktai

Greitam ir veiksmingam paviršių valymui ir dezinfekavimui siūlome platų „Tork“ šluostymo popieriaus, „Tork“ valymo šluosčių ir „Tork“ dozatorių asortimentą, leisiantį sutaupyti laiko ir jėgų. Higieną lengva užtikrinti naudojant tinkamos paskirties šluostę. Be to, mūsų šluosčių asortimente yra šluostės su spalviniu kodu, kuris padės išvengti kryžminio užteršimo.

„Tork“ ypač patvarios spalvotos valymo šluostės

„Tork“ ypač patvarios...

Produktas : 194650

„Tork“ ypač patvarios spalvotos valymo šluostės

„Tork“ ypač patvarios...

Produktas : 194750