Tabletop 1.tif

Pilnas aptarnavimas

Jūsų klientai pastebės, kad jų apsilankymas maitinimo įstaigoje puikiai apgalvotas iki mažiausios smulkmenos. Mūsų valymo, šluostymo ir dezinfekavimo produktai leis Jums ne tik užtikrinti nepriekaištingą higieną, bet ir pasirūpinti puikia stalų išvaizda, kas irgi yra be galo svarbu. Mūsų servetėlės ir stalo dekoravimo produktai yra įvairiausių spalvų, formų, kokybės, sulankstymo ir dydžių. Viskas sukurta taip, kad padėtų užtikrinti Jūsų pageidaujamą atmosferą maitinimo įstaigoje. Norėdami daugiau rafinuotumo, rinkitės mūsų minkštutėles „LinStyle®“ vakarienei skirtas servetėles, o ypatingoms progoms – mūsų storas reljefines „Nexxstyle“ servetėles.

Servetėlės


Rekomenduojami produktai

Vienkartiniam naudojimui puikiai tinka mūsų „Tork LinStyle®“ vakarienės servetėlės, paliksiančios gerą įspūdį. Jos pagamintos iš specialios, storos medžiagos su lininiu reljefu. 
• Išskirtinis, minkštos drobės pojūtis
• Suteikia prabangos 
• Puikiai dera su klasikinėmis ir moderniomis spalvomis 
• Galite rinktis ypač dideles vakarienės servetėles, įprasto dydžio vakarienės servetėles, sulankstytas (1/8) vakarienės servetėles, kokteilines servetėles arba įrankių maišelius

„Tork LinStyle®“ baltos vakarienės servetėlės

„Tork LinStyle®“ balt...

Produktas : 478711

Stalo dekoravimo produktai


Rekomenduojami produktai

Susikurkite tokią atmosferą, kokia norėtumėte nustebinti savo klientus, panaudodami stalo dekoravimo produktus ir servetėles, puikiai tiksiančias pagal Jūsų stilių. Derinkite ir maišykite, mūsų stalo dekoravimo produktai gali praplėsti Jūsų teikiamas paslaugas ir palengvinti stalų dengimą. Rinkitės stalo padėkliukus, stalo užtiesalus, stalo takelius, staltieses, padėkliukus, įrankių maišelius ir kitus dalykus.
• Vienspalvė derinimui tinkama servetėlė
• Su pasirinktiniu spaudiniu
• Dekoruota