„Tork Performance“

Švari darbo vieta yra veiksminga darbo vieta. Padėdami lengviau pasiekti ir palaikyti aukštus švaros standartus, „Performance“ dizaino linijos „Tork“ dozatoriai padidina produktyvumą. 

Stipresnė motyvacija

„Performance“ dizaino linijos „Tork“ dozatorių sprendimai palengvina valymą, nes šluostės visada pasiekiamos ranka. Švara užtikrina teigiamo poveikio virtinę. Švara ir organizuotumas skatina didžiuotis savo darbo vieta ir stiprina motyvaciją dirbti. 

  • Sustiprinkite savo aplinkosaugines pozicijas

    „Performance“ dizaino linijos „Tork“ sulankstytų šluosčių dozatoriai leidžia greitai ir užtikrintai pasiekti sulankstytą šluostę. Ši ant sienos montuojama konstrukcija padeda sutaupyti taip reikalingos vietos ant grindų ir apsaugo nuo užkliuvimo, kartu saugodama užpildus nuo purvo ir užteršimo. Apgalvotai parinkus vietą, šis „Performance“ dizaino linijos „Tork“ dozatorius padidina darbo našumą, taip padėdamas auginti produktyvumą ir sumažinti naudojimo sąnaudas.
    • Sutaupykite laiko: jį lengva saugiai papildyti iš viršaus
    • Keletas montavimo galimybių (su prisisiurbiančiaisiais laikikliais arba magnetais) nenorintiems gręžti skylių sienoje

5S_700x500.jpg
  • Valymui skirkite iki 35% mažiau laiko

Susisiekite ir sužinokite daugiau

Sužinokite, kaip mūsų asortimentas gali tikti Jūsų dirbtuvės aplinkoje

Susisiekite su mumis

Susisiekite su mumis

Įveskite vardą
Įveskite pavardę
Įveskite tinkamą el. pašto adresą
Prašome nurodyti įmonės pavadinimą
Prašome įvesti tel. nr.
Įveskite žinutę
500  
Prašome užpildyti recaptcha
Šioje formoje prašome jūsų kontaktinių duomenų, reikalingų atsakyti į jūsų paklausimą e. paštu. Kaip mes saugome ir tvarkome jūsų pateiktus duomenis, išsamiau aprašyta mūsų naudojimo sąlygose ir privatumo politikoje
Prašom patvirtinti, kad perskaitėte ir supratote informaciją dėl asmens duomenų ir naudojimo sąlygų.
Norėtume siųsti jums ypatingų pasiūlymų ir informacijos apie naujus „Tork“ produktus ir paslaugas. Pateikdami savo duomenis sutinkate, kad mes į jus galime kreiptis e. paštu. Kaip mes saugome ir tvarkome jūsų pateiktus duomenis, išsamiau aprašyta mūsų naudojimo sąlygose ir privatumo politikoje.

Dėkojame, gavome Jūsų žinutę ir netrukus susisieksime

Uždaryti