Tvaraus gyvenimo būdo viešoje aplinkoje kūrimas

Šiais laikais žmonės vis daugiau laiko praleidžia ne namie, o darbe, viešbučiuose, restoranuose, oro uostuose. Todėl mums reikia vis daugiau tvaresnio gyvenimo viešoje erdvėje sprendimų. 
 
Mes padedame jums įgyvendinti tvarius sprendimus versle, kurie patenkina klientų ir vartotojų poreikius bei reikalavimus. Jie apima viską – nuo geresnės sveikatos dėl geresnės higienos iki išteklių taupymo sprendimų, mažinančių atliekų kiekį bei sukuriančių patogesnę darbo aplinką jūsų valytojams, virtuvės šefams ir sveikatos priežiūros specialistams.
 
Mes, „Tork“, siekiame kurti  tvaresnį gyvenimą ne namų aplinkoje. 

 

Kaip mes prisidedame prie tvaresnio gyvenimo viešoje erdvėje

Mūsų misija – kurti sprendimus tvaresniam gyvenimui viešoje aplinkoje. Mūsų įsipareigojimas siekti tvarumo pagrįstas trimis sritimis, kuriose mūsų produktai ir sprendimai gali padaryti didžiausią poveikį: Gera savijauta, Daugiau iš mažiau ir Apykaita.

Gera savijauta

Higiena, sveikata ir gera savijauta yra glaudžiai susiję. Besivystančiose šalyse švarus vanduo ir geresnės higienos pritaikymas yra esminės sąlygos siekiant užkirsti kelią ligų plitimui. Tačiau ir tose pasaulio vietose, kur tokios grėsmės nėra, higiena yra labai svarbi žmonių sveikatai ir gerai savijautai. Pavyzdžiui, viešbučiuose, restoranuose ir kavinėse higiena turi lemiamą poveikį reputacijai, ji ne tik padeda apsaugoti lankytojus nuo ligų dėka netinkamos higienos virtuvėje, bet ir padeda visą laiką išsaugoti švarią ir reprezentatyvią aplinką. Ligoninėse iki 70 proc. su sveikatos priežiūra siejamų infekcijų galima išvengti laikantis geresnių higienos procedūrų, o geresnė higiena vaikų darželiuose ir mokyklose gali sumažinti praleistų dienų kiekį iki 54 proc. Vykdydami higienos mokymo programas, tyrimus ir bendrus projektus su partneriais, siekiame pakelti higienos standartus visiems, esantiems viešoje aplinkoje.
 
Skirdami daug dėmesio gerai savijautai, mes kuriame patalpų tvarkymo sprendimus, kurie kelia mažiau streso ir palengvina fizinį darbą, pavyzdžiui – ergonomiškos pakuotės, duomenų srautais pagrįstos valymo sistemos. Pramonės aplinkoje mūsų valymo šluostės sumažina poreikį naudoti tirpiklius net iki 41 proc.

Daugiau iš mažiau

Poveikio aplinkai mažinimas mažinant atliekų kiekį ir anglies dvideginio emisijas šiuo metu yra pagrindinis rūpestis visose verslo šakose, nepriklausomai nuo ūkio šakos, įmonės dydžio ir vietos. 
 
Mes siūlome sprendimus, mažinančius atliekų kiekį ir anglies dvideginio emisijas, be jokių kompromisų dėl kokybės. Norint gaminti daugiau naudojant mažiau išteklių, reikia iš naujo apgalvoti, kaip mes kuriame ir gaminame daiktus visoje vertės grandinėje. Vykdydami būvio ciklo vertinimą mes sistemingai vertiname visų produkto gyvavimo etapų poveikį aplinkai ir ieškome būdų, kaip gaminti daugiau naudojant mažiau išteklių. Mes taip pat kuriame sprendimus, kurie mažina vartojimą, pavyzdžiui, po vieną servetėlę dozuojančius dozatorius.

Apykaita

Kitas didelis šuolis siekiant kurti tvarią ateitį yra nauja verslo ir vartojimo samprata. Visuomenė pamažu transformuojasi nuo linijinės į žiedinę, kuriami nauji verslo modeliai, ištekliai pradedami vartoti atsakingai, laikantis nuostatos „kurti, mažinti, naudoti pakartotinai ir perdirbti“.
 
Kalbant apie profesinę higieną, dėl saugumo dažnai yra sudėtinga perdirbti produktus, tačiau vykdoma daug bendrų įmonių projektų, o atliekų tvarkymo įmonės ieško būdų perdirbti viską, kas buvo pagaminta. „Tork“ pradėjo tai įgyvendinti ir savo klientams sukūrė žiedinius sprendimus – „Tork PaperCircle®“ (ES) ir uždaros grandinės perdirbimo sprendimą (JAV).

Žinios, inovacijos ir partnerystė

Suteikiame vertę savo klientams orientuodamiesi į žinias, inovacijas ir partnerystę, kad padėtume jiems kurti sveikesnį ir geresnį verslą.
 
Turėdami išsamių žinių ir gerai suprasdami tendencijas ir naujoves, kurios turi įtakos mūsų klientams įvairiose verslo srityse, mes visada esame žingsniu priekyje. Tai gali būti naujausia informacija apie vartotojų požiūrį į tvarumą, su sveikatos apsauga siejamų infekcijų tyrimai ar naujausios perdirbimo tendencijos – galite neabejoti, kad mes tai žinome.
 
Tvarumas taip pat yra mūsų naujovių šerdis su savo pirmaujančiomis inovacijomis, tokiomis kaip „Tork PaperCircle® – pirmąja pasaulyje popierinių rankšluosčių perdirbimo paslauga – ir „Tork EasyCube®, kuri padeda sutaupyti klientams laiko ir energijos, mes esame savo srities lyderiai.
 
Kuriant sėkmingas ir tvarias inovacijas svarbiausia bendradarbiauti su klientais ir mes tai darome siūlydami jiems naujus produktus ir paslaugas. Atlikdami tyrimus realiuoju laiku, išbandydami produktus ir tobulindami procesus mes optimizuojame savo sprendimus, kad patenkintume jų poreikius.

Pasaulinis lyderis tvarumo srityje

„Tork“ priklauso pasaulinei higienos ir sveikatos sprendimų bendrovei „Essity“, kuri laikoma viena iš tvariausių pasaulyje bendrovių. Mūsų darbas tvarumo srityje įvertintas daugybe apdovanojimų ir reitingų. Mes turime puikiai veikiančią ir audituojamą pasaulinę žaliavų įsigijimo politiką. „Tork“ savo produktuose naudoja tik iš atsakingų šaltinių gautus tvarius pluoštus.  
 
Išsamiau apie „Essity“ tvarumo darbą ir tikslus skaitykite čia: https://www.essity.com/sustainability
 
Focus area InfoGraphic.jpg

Spausdinti Atsisiųsti