Gera higiena padeda verslui

Yra nepaneigiamas ryšys tarp higienos ir žmonių gerovės, verslo ir visuomenės. Vyraujančios tendencijos, tokios kaip urbanizacija ir skaitmenizacija, griauna senus mūsų gyvenimo ir bendravimo būdus. Augant miestams, keičiasi ir žmonių gyvenimo būdas. Darbas ir gyvenimas po darbo susilieja, nes vakare žmonės neskuba į namus. Tai keičia viešųjų higieninių patalpų vaidmenį – nebeužtenka jose tik patenkinti pagrindinius poreikius, jos tampa labiau individualiomis komforto zonomis. Tai kartu kelia aukštesnius reikalavimus higieninių patalpų dizainui, įrangai ir priežiūrai.

Sužinokite daugiau apie koronavirusą

 • Higiena yra žmonių, verslo ir visuomenės gerovės pagrindas

  Tačiau daugeliu atvejų higiena neatitinka naujo gyvenimo būdo ir poreikių. Net 7 iš 10 žmonių mano, kad higienos trūkumas riboja jų įsitraukimą į miesto gyvenimą. Naujo gyvenimo būdo ir higienos poreikių supratimas turi didelę įtaką jūsų rezultatams. Tai gali būti esminis dalykas tarp geros ir blogos apžvalgos, galimybė išsaugoti jūsų darbuotojų sveikatą darbe arba prarasta galimybė padidinti pardavimus prekybos centre. Kartais – ligoninėse ir maisto pramonės įmonėse tai gali būti gyvenimo ir mirties klausimas.

 • Holistinė higiena

  „Tork“ siūlo holistinį požiūrį į higieną. Kaip pasaulyje pirmaujantis higienos sprendimų prekinis ženklas, mes rūpinamės jūsų darbuotojų ir lankytojų sveikata bei higiena. Turime žinių, priemonių ir inovacijų, kurios gali padėti jums pakelti higienos standartus viešuose ir komerciniuose pastatuose visame pasaulyje.

 • Sveikiname prisijungus prie „Tork Clean Care“.

  Esame pasiruošę pasidalyti su jumis naujausiomis higienos tendencijomis ir įžvalgomis, pasiūlyti geriausių skaitmeninių priemonių ir revoliucinių naujovių, kurios pagerins higieną jūsų darbo vietoje.

 • Ar norite kilstelėti higienos kartelę?

  Tikime puikių higienos produktų, žinių ir pagalbinių priemonių deriniu. Sužinokite daugiau, kaip galite susikurti higienišką ir švarią darbo vietą.

 • Produktai ir paslaugos

  Raskite jūsų interesus atitinkančius produktus ir paslaugas

 • Įžvalgos ir žinios

  Iš tyrimų ir klientų, su kuriais artimai bendradarbiaujame, mes gauname įžvalgų, kurios gali būti įdomios jums ir naudingos jūsų verslui.

hand-hygiene-tork-original.jpg

Naujienos

1. Apsaugokite save nuo kvėpavimo takų ligų. Skaitykite daugiau apie COVID-19 virusą.

Atsisiųsti Bendruosius higienos klausimus

_A3D1958_Original.jpg
Paprastas rankų plovimas lieka vienu iš svarbiausių būdų sustabdyti bakterijų plitimą. Gerindami supratimą apie tai, kodėl, kada, kaip ir kur turime plautis rankas, galime parodyti, kodėl rankų higiena yra labai svarbu kuriant sveikesnį pasaulį. Spustelėkite čia ir atsisiųskite informacinių grafikų apie rankų plovimo svarbą, kuriais galite pasidalyti su savo klientais, darbuotojais, draugais ir šeima. Atlikite testą ir sužinokite, ar jūsų rankos tikrai švarios!