Jūsų svečių patirtis – jūsų rankose

Geresnės higieninės patalpos gali būti naudingos jūsų verslui

Naujas gyvenimo būdas kelia naujų reikalavimų higieninėms patalpoms

Woman_sitting_rectangle.jpg
Urbanizacijos augimas reiškia, kad vis daugiau žmonių gyvena aktyviai. Darbas ir gyvenimas po darbo nepastebimai susilieja, nes vakare žmonės neskuba į namus. Todėl išauga viešų vietų higieninių patalpų svarba, jos turi tenkinti ne tik pagrindinius poreikius. 
 
Higieninės patalpos jau nebėra tik higieninės patalpos. Pavyzdžiui, jos tampa naujaisiais grožio salonais prireikus pasitaisyti makiažą, persirengimo kambariais prieš vakarienę ir, be abejo, vieta nusiplauti rankas pavalgius gatvėje.

„Tork“ odos priežiūros sprendimai

Skincare_dispensers_rectangle.jpg
Jūsų svečių patirtis – jūsų rankose, o „Tork“ odos priežiūros pasiūlymas padės paruošti higienines patalpas taip, kad jos ilgam paliktų malonų įspūdį. Su savo priemonių ir dozatorių asortimentu įvairiems poreikiams mes galime padėti išsirinkti tinkamą rankų higienos sprendimą jūsų higieninėms patalpoms. Sužinokite apie mūsų produktų asortimentą daugiau

„Tork“ eksperimentas „Muilo furgonas“

Norėdami įsivaizduoti rankų higienos ateitį, atlikome neįprastą eksperimentą populiariame maisto furgonų festivalyje Rio de Žaneire. Pasitelkę „Muilo furgoną“ su švariu tekančiu vandeniu ir kokybišku muilu iš „Tork“ odos priežiūros asortimento, norėjome sužinoti, ar geresnės rankų higienos galimybės gali pagerinti svečių patirtį. Žiūrėkite, kokie rezultatai!

Ar jūsų verslas pasiruošęs šiems pokyčiams?

Populiarėjantis miesto gyvenimo būdas reikalauja keisti požiūrį į higienines patalpas. Štai keletas patarimų, kaip suteikti savo svečiams puikią patirtį:

 • įsivaizduokite save svečio vietoje.

  Ar yra viskas, ko man reikia – pavyzdžiui, nusivalyti makiažą, išsipūsti nosį ir kt.? Ar tai atitinka mano bendrus lūkesčius, susijusius su ta vieta?

 • Laimingi darbuotojai – laimingi svečiai

  Pasirūpinkite, kad higienines patalpas būtų lengva valyti, dozatorius patogu užpildyti, o svečiams nereikėtų ilgai užtrukti.

 • Pagalvokite apie visus penkis pojūčius

  Pasinaudokite tais pojūčiais, kurie gali pagerinti jūsų svečių patirtį – muilo ar popierinių rankšluosčių aromatas ir pojūtis liečiant gali būti tokie pat svarbūs, kaip ir jų išvaizda.

Woman_standing_rectangle.jpg
 • 43 % atsisakė eiti į maitinimo įstaigą, jei ten trūko rankų higienos produktų*
  * Apklausa atlikta 2017 m. lapkričio 20 d. – gruodžio 4 d. 15 530 respondentų atsakymai surinkti 15 rinkų. Apklausą atliko nepriklausoma bendrovė „United Minds“, naudodamasi apklausų platforma CINT.
 • 7 iš 10 mano, kad higienos trūkumas riboja jų gyvenimą*

Suteikite savo svečiams puikią rankų higienos patirtį

Women_square.jpg

Sukurta palikti įspūdį

 • Siūlome visą liniją „Red Dot“ dizaino apdovanojimą pelniusių dozatorių, kad galėtumėte išsirinkti jūsų poreikius geriausiai atitinkančius produktus.  
 • Lengvai naudojamo produkto sertifikatą turinčios sistemos padeda jūsų svečiams patogiai plautis rankas.
Open_dispenser_square.jpg

Sukurta išmanesniems naudojimo būdams

Soap_dispenser_square.jpg

Sukurta gerinti higieną

 • Sandarūs užpildų buteliai su nauja pompa padeda išsaugoti mūsų muilą visada švarų.
 • Dermatologų patikrintos sudėtys saugios vartotojams ir mažina poveikį aplinkai.

Ar žinojote?

Skincare_logotypes_rectangle.jpg
Mūsų produktai turi Švedijos reumato asociacijos išduotą „lengvai naudojamo produkto“ sertifikatą, o dozatorių linija „Tork Image Design™“ įvertinta prestižiniu „Red Dot“ apdovanojimu produktų dizaino kategorijoje. 
 
Mūsų odos priežiūros priemonių sudedamosios dalys yra kruopščiai atrinktos, o jų sudėtys patikrintos dermatologų, todėl yra saugios vartotojams ir mažina alerginių reakcijų riziką. Daugelis mūsų užpildų tenkina griežtus ES ekologinio ženklo ir Šiaurės šalių gulbės ženklo reikalavimus.