Būkite priešakyje su „Tork“

Prisijunkite prie mūsų parodoje „Interclean“ gegužės 15–18 dienomis Amsterdame ir sužinokite, kaip su mūsų inovacijomis visada būti vienu žingsniu priekyje.

Kaip atrodys valymas ateityje?

Interclean1.jpg
Ateities valymo sektorius turi įveikti dabartinius iššūkius. Šioje srityje daugiausia problemų kelia didelių kompleksų patalpos ir dideli žmonių srautai intensyviai lankomose vietose.
 
Parodoje „Interclean 2018“ pristatysime tris revoliucines inovacijas, kurios padės išvengti ekstremalių iššūkių ir patikimai aptarnauti tūkstančius lankytojų. Kviečiame apsilankyti „Tork®“ stende ir sužinoti, kaip „Tork“ inovacijos gali padėti stiprinti jūsų verslą.

Aptarnaukite minias žmonių su „Tork PeakServe®“

Ar galėtumėte lengvai susitvarkyti, kai per pertrauką higieninėje patalpoje apsilanko 50 000 sporto sirgalių? Gebėjimas aptarnauti minias žmonių versle gali būti esminis, tačiau tai kelia daug iššūkių ir valymo srityje. „Tork PeakServe®“ yra pirmoji nauja rankų šluostymo popieriniais rankšluosčiais sistema per 20 metų, kuri padės patikimai aptarnauti minias žmonių. Ji yra 250 % talpesnė už įprastas sulankstytų rankšluosčių sistemas ir dukart greičiau užpildoma bet kuriuo metu. Apsilankykite „Tork®“ stende ir sužinokite, kaip tai veikia.
PeakServe_video-thumbnail-arena.png

Uždarykite ciklą su „Tork PaperCircle®“

Ar galėtumėte anglies dioksido emisiją, kurią sukelia popierinių rankšluosčių naudojimas, sumažinti 40 %? „Tork PaperCircle®“ yra pirmoji pasaulyje ciklinė popierinių rankšluosčių surinkimo iš higieninių patalpų paslauga. Mes padėsime panaudoti jūsų popierių dar kartą ir uždarysime jūsų higieninio popieriaus ciklą. Kviečiame apsilankyti „Interclean“ parodoje ir sužinoti, kaip tai padeda patenkinti augančius klientų lūkesčius dėl tvarumo ir sustiprinti verslą.
Tork_PaperCircle_video_thumbnail_orginal.jpg

„Tork Interclean“

Interclean_stand.png

Apsilankykite „Tork“ stende

Kaip visada, mus rasite 10 salėje, 10.101 stende. Mus rasti padės šviežios kavos ir ką tik iškeptų bandelių kvapas. Stende rasite revoliucinių „Tork“ inovacijų, kurios padės susidoroti su didžiausiais iššūkiais intensyviai lankomose vietose.
Interclean_greensymbol.jpg

Aplankykite „Tork“ atliekų tvarkymo salėje

„Interclean 2018“ naujovės – atliekų tvarkymo salė ir demonstracinė laboratorija. Aplankykite mus 7 salės 7.436 stende ir sužinokite daugiau apie mūsų revoliucinę „Tork PaperCircle®“ inovaciją – pirmąją pasaulyje ciklinę popierinių rankšluosčių perdirbimo paslaugą.
Interclean_bluesymbol.jpg

Aplankykite „Tork“ sveikatos priežiūros salėje

„Interclean 2018“ pristato naują sekciją, kurioje supažindinama su sveikatos priežiūros inovacijomis. Aplankykite mus naujoje 9 sveikatos priežiūros salėje, 9.122 stende (greta sveikatos priežiūros valymo produktų laboratorijos), kur pademonstruosime naujausius rankų higienos ir valymo sprendimus sveikatos priežiūrai.

Gaukite naujų įžvalgų „Tork“ seminaruose

Interclean4.jpg
Oficialioje „Interclean“ programoje „Tork“ siūlo du įdomius seminarus. Būtinai apsilankykite!
 
Tampame žiedinės ekonomikos pradininkais
Dėmesys inovacijoms: „Tork PaperCircle®“
 
Laikas: gegužės 15 d., antradienį, 13.00 val.
Vieta: „Zero waste LAB“ (7 salė, 07:332)
 
Kaip daiktų internetas ir tikralaikiai duomenys keičia valymo industriją
Dėmesys inovacijoms: „Tork EasyCube®“
 
Laikas: antradienį, gegužės 15 d., 14.00 val.
Vieta: „Interclean“ scena
 
Laikas: trečiadienį, gegužės 16 d., 11.00 val.
Vieta: „Interclean“ scena
 
Laikas: ketvirtadienį, gegužės 17 d., 10.00 val.
Vieta: E105 susirinkimų kambarys