Su „Tork PaperCircle®“ jūsų popierius bus panaudotas dar kartą

„Tork PaperCircle®“ yra pirmoji pasaulyje popierinių rankšluosčių surinkimo perdirbti paslauga. Uždarydami ciklą padėsime jūsų verslui tapti žiediniu – panaudoti popieriniai rankšluosčiai bus vietoje perdirbti į naujus higieninio popieriaus gaminius. Šiuo metu sėkmingai vykdome bandomuosius „Tork PaperCircle“ projektus Vokietijoje ir Nyderlanduose.

TOL_PaperCircle1_445x314.jpg  

Uždarykime ciklą kartu
Visame pasaulyje pereiname prie žiedinės ekonomikos. Tai skatina augantis vartotojų sąmoningumas ir valstybinės institucijos, pavyzdžiui, ES žiedinės ekonomikos paketas. Įmonės visuose savo verslo procesuose uždaro ciklą – pasauliniu ir vietiniu mastu, biuruose ir net higieninėse patalpose. „Tork“ padeda uždaryti ciklą profesionalios higienos srityje.
Tam sukūrėme „Tork PaperCircle“ – pirmąją pasaulyje popierinių rankšluosčių perdirbimo paslaugą. „Tork PaperCircle“ yra išbaigtas sprendimas, skirtas mažinti atliekų kiekį, 40 % sumažinti anglies dioksido emisiją ir parodyti savo požiūrį darbuotojams ir lankytojams.
 
TOL_PaperCircle2_445x314.jpg  
 
Kuo tai naudinga jums?
„Tork PaperCircle“ mažina atliekų kiekį ir padeda siekti tvarumo tikslų – 40 % sumažina popierinių rankšluosčių sukeliamą anglies dioksido emisiją. „Tork PaperCircle“ jūsų darbuotojams ir lankytojams parodys, kaip savo veikloje siekiate tvarumo.
 

recycle.jpg Uždarykite ciklą
žinodami, kad jūsų panaudoti popieriniai rankšluosčiai tampa naujais perdirbto popieriaus gaminiais, o ne atliekomis
 
globe.jpg Pasiekite savo atliekų ir anglies dioksido emisijos mažinimo tikslus
ir vykdykite tvaresnį, žiedinį verslą
 
graph.jpg Pademonstruokite savo įsipareigojimą
dirbti tvariai pateikdami statistiką ir grįžtamąjį ryšį savo komunikacijoje
 
eye.jpg Atkreipkite dėmesį
į savo tvarumo iniciatyvas higieninėse patalpose kūrybiškomis komunikacijos priemonėmis, pagrįstomis skatinimu ir elgsenos mokslu
 

Kaip „Tork PaperCircle®“ veikia
Papasakosime, kaip ši paslauga atrodo praktiškai. Mūsų komandos darbuotojai padės jums pradėti naudotis paslauga, įgyvendinti praktiškai ir teiks pagalbą vėliau, kad prie žiedinės ekonomikos pereitumėte sklandžiai ir veiksmingai.
 
  1. Jūsų lankytojai ir darbuotojai higieninėmis patalpomis naudosis įprastai, tačiau nusišluostę rankas popierinius rankšluosčius mes į atskirą dėžę – ženklai higieninėje patalpoje padės tai daryti lengvai ir intuityviai.
  2. Valytojai dėžes ištuštins kaip visada, tačiau popierinius rankšluosčius vežimėlyje laikys atskirai, mes išmokysime ir parodysime, kaip tai daryti.
  3. Mūsų perdirbimo partneris surinks popierinius rankšluosčius ir pristatys juos į vietinę „Essity“ gamyklą.
  4. „Essity“ gamykloje popieriniai rankšluosčiai bus perdirbti į naujus higieninio popieriaus gaminius.
  5. Panaudoti jūsų popieriniai rankšluosčiai grįš į ciklą kaip nauji higieninio popieriaus gaminiai.
 
„Perdirbdami popierių galime sumažinti savo anglies dioksido emisiją, o pastatuose susidarys apie 20 % mažiau atliekų. Su „Tork PaperCircle“ tarp Vokietijos bendrovių tapome perdirbimo pionieriais“, – sako Dirk Middelmann, „Commerzbank“ korporacijos nekilnojamojo turto vadovas.
 
 
* Gyvavimo ciklo analizės, kurią 2017 m. atliko „Essity Tork“ ir patvirtino „IVL“, „Swedish Environmental Research Institute Ltd“, rezultatai, kuriuose atsižvelgta į išvengtus procesus.

40 %* mažesnė anglies dioksido emisija palyginus su dabartiniu atliekų šalinimu

„Pastatuose susidaro apie 20 % mažiau atliekų“