Testimonials_Essential_original.jpg

Vienas bandymas, kuriam visi buvo pasirengę

Vaikiškos išdaigos įkvepia kelias savaites trunkančius bandymus. Moksleiviai, mokytojai, administratoriai ir prižiūrėtojai pasirengę pokyčiams.

Bandymas pavyko puikiai. Vilo pradinės mokyklos ir Bilšteino mokymosi centro tualetuose buvo įrengtos tualetinio popieriaus sistemos „Tork SmartOne®“.
 
Prastos higienos sąlygos mokyklose niekam nėra paslaptis. Apgadintos tualetų kabinos, užsikimšę vamzdžiai ir išmėtyti popieriniai rankšluosčiai – tikras galvos skausmas. Tualetiniu popieriumi užkimšti ir patvinę unitazai buvo tiek vidurinės, tiek pradinės Vilo mokyklų kasdienybė – vaikams net tekdavo patiems pasiimti tualetinio popieriaus iš prižiūrėtojo. Mokyklos vadovai nusprendė, kad tai ilgiau tęstis nebegali, tad kaip alternatyvą įprastiems tualetinio popieriaus ritinių dozatoriams išbandė sistemas „Tork SmartOne®“. Visiškai sandarus korpusas užkerta kelią vaikų šėlionėms, tad popierius lieka saugiai uždarytas viduje. Tai ne tik higieniška, ekonomiška, bet ir yra kliūtis vandalizmo aktams bei sumažina popieriaus sunaudojimą iki 40%, palyginti su įprastomis dozatorių sistemomis*. Vaikai kaskart gali paimti tik po vieną lapelį. Dėl to tampa gerokai sunkiau tyčia užkimšti unitazus ir nebelieka galimybės tualetinio popieriaus išvynioti per daug. Mokyklos buvo tiek sužavėtos vandalizmui atspariais ir ekonomiškais dozatoriais, kad pasibaigus bandymui visas savo higienines patalpas aprūpino „Tork“ asortimento gaminiais. Be tualetinio popieriaus dozatorių „SmartOne®“, mokyklos naudoja ir rankšluosčių ritinių dozatorius „Tork Matic®“ bei „Tork“ skystojo muilo dozatorius.
 
Daugybę privalumų turinti sistema
 
„Atnaujinimas buvo naudingas tiek mokiniams, tiek mokykloms“, – sako mokyklų vadovai. „Naudodami sandarius dozatorius nuo šiol galime mokyklos tualetus papildyti popieriumi nerizikuodami, kad ritinėliai vėl greitai pasibaigs. Todėl mokiniai gali civilizuočiau naudotis tualetu daugybę kartų.“ Sprendimą nulėmė ir tai, kad galima gerokai sutaupyti reikmenų, pagerėja higiena ir švara. Šiuo atžvilgiu pranašesni pasirodė ir išbandyti rankšluosčių bei muilo dozatoriai. Rankšluosčių ritinių dozatorius „Tork Matic®“ pasirodė pranašesnis, nes higieniškai bei ekonomiškai dozuoja po vieną lapelį, o pasirinktas „Tork“ skystojo muilo dozatorius pasižymėjo savo patvaria konstrukcija ir didele talpa. Apibendrinant: Atnaujinus įrangą sumažėjo vandalizmo ir išlaidų, pagerėjo higiena bei visų žmonių pasitenkinimas: nuo mokinių ir mokyklos vadovų iki prižiūrėtojų ir valytojų, kurių darbą šios naujosios sistemos gerokai palengvino.
 
*Tarptautinio tyrimo Europos šalyse, kuriame dalyvavo 7 729 lankytojai, duomenys. Standartinių „Lotus Professional“ didžiulių dozatorių palyginimas su „SmartOne“ mini dvigubais dozatoriais. Sumažėjimas apskaičiuotas sunaudotais popieriaus kvadratiniais metrais.

Naudodami sandarius dozatorius nuo šiol galime mokyklos tualetus papildyti popieriumi nerizikuodami, kad ritinėliai vėl užkimš tualetus.

Vilo pradinė mokykla, Vilas, Vokietija