„Tork PeakServe®“

Gerovės užtikrinimas kasdien

Gerai įrengtos higieninės patalpos rodo, kad jūs rūpinatės savo darbuotojais ir sukuria puikų įspūdį lankytojams. „Tork PeakServe®“ padeda nustatyti naują puikios higieninių patalpų patirties standartą, užtikrina darbuotojų gerovę, mažina nedarbingumą dėl ligų ir suteikia ramybės darbe.


Rūpinimasis higiena atviro plano biurų aplinkoje
 
Vis aiškiau suprantama, kad švara ir higiena darbo vietoje
nėra vien stiliaus apraiška, tai svarbus produktyvumo veiksnys. Vis daugiau biurų keliantis į atviro plano erdves, žmonės labiau bendrauja, dalijasi patalpomis ir technologijomis, todėl kyla daugiau rizikos dėl higienos.
 
Higienos strategijos įgyvendinimas ir jos privalumai
 
Jei nėra pakankamą higieną užtikrinančių procedūrų, žmonėms atrodo, kad jų bendradarbiai apskritai nesistengia saugotis nuo bakterijų plitimo. Įgyvendinus biure higienos strategiją, darbuotojai gali pradėti našiau dirbti ir geriau jaustis, gali sumažėti nedarbingų dienų ir rūpesčių dėl higienos. Tyrimai rodo, jog vykdant tinkamą rankų higienos programą biure, nedarbingumas dėl ligos gali sumažėti daugiau kaip 20 %, tai taip pat mažina nerimą, gerina nuotaiką ir darbuotojų požiūrį į darbą.
 
Kaip „Tork PeakServe®“ gali tapti geresnės higienos strategijos dalimi 
 
Vienas iš paprasčiausių būdų pagerinti rankų higieną ir kartu sumažinti infekcinių ligų plitimą yra tiesiog sudaryti galimybes laikytis rankų higienos ir pasirūpinti, kad patalpose visada būtų reikiamų priemonių. Čia puikiai gali padėti „Tork PeakServe“. Taisykles keičiantis produktas nustatė naują popierinių rankšluosčių dozavimo higieninėse patalpose standartą. Dozatorius, kuriame telpa 250 %* daugiau rankšluosčių, padeda išvengti netikėto jų pasibaigimo ir aptarnauti 600* daugiau lankytojų tarp užpildymų, todėl galite atsipalaiduoti – jūsų intensyviai lankomose higieninėse patalpose popieriaus nepritrūks!  
 
Apie mūsų naujausią inovaciją

Mūsų nauji popieriniai rankšluosčiai supresuoti, todėl jų telpa dukart daugiau ir jie užima mažiau vietos. Sistema yra vientisa: Dedami supresuoti „Tork PeakServe“ užpildai sukimba vieni su kitais, o rankšluosčiai yra sujungti, todėl dozuojami tolygiai. 
Rezultatas – naujas sklandus, nepertraukiamas rankšluosčių dozavimas ir kompaktiškas dozatorius, kuriame telpa 35 % daugiau popieriaus, palyginti su kitais rinkoje siūlomais gaminiais.*
 
 
7. Arbogast, J. W., Moore-Schiltz, L., Jarvis, W. R., Harpster-Hagen, A., Hughes, J., & Parker, A. (2016). Visapusės rankų higienos programos darbo vietoje poveikis
darbuotojų sveikatos priežiūros draudimo išmokoms ir išlaidoms, neatvykimui į darbą bei darbuotojų supratimui ir procedūroms. Profesinės ir aplinkosaugos medicinos žurnalas, 58(6), e231.