Johannesviks_camping_original.jpg

Protingas pasirinkimas – puikiam kempingui

Mažesnės sąnaudos, jokių užsikimšusių vamzdžių ir mažiau darbo valytojams. Visus metus veikiančiam „Johannesvik“ kempingui „Tork SmartOne®“ pasirinkimas tapo svarbia jų švaros ir gaivumo sėkmės formulės dalimi.

Nuo 1957 metų poilsiautojai važiuoja į šį pajūrio kempingą netoli Smogeno. Anksčiau saule ir jūra čia daugiausia mėgavosi stovyklautojai su palapinėmis ir vienas kitas su automobiliniu nameliu, o jų artimiausi kaimynai buvo netoliese besiganantys galvijai. Ilgainiui „Johannesviks“ kempingas išsiplėtė ir dabar palei įlanką ir greta uolų gali apsistoti 1500 svečių. 
 
Apklausos rodo, kad švara ir tvarka yra svarbiausi kriterijai, pagal kuriuos svečiai vertina kempingus. Sara Engegren, „Johannesvik“ kempingo personalo vadovė, tai patvirtina.
„Žmonės daugiau keliauja, dabar lengva pasiekti įvairias vietas visame pasaulyje. Tačiau kartu auga ir reikalavimai. Turistai nori tokių pat paslaugų ir standartų visur. Labai svarbu užtikrinti švarą ir gaivą pagalbinėse patalpose – virtuvėse, dušinėse ir tualetuose. Jei nepatenkinsime savo svečių lūkesčių, jiems nepatiks visas kempingas.“
 
Tork SmartOne Dispenser Toalettpapper.jpg
„Johannesvik“ pasirinko „Tork“ prieš kelerius metus ir visada džiaugėsi šiuo savo pasirinkimu. Trumpalaikiai pabandymai naudoti kitų tiekėjų produktus nebuvo sėkmingi. „Išbandėme kitokį tualetinį popierių, kuris buvo reklamuojamas kaip itin aukštos kokybės, tačiau toks nebuvo. Jis strigdavo vamzdžiuose, tad eksperimentas buvo gana trumpas. Greitai vėl grįžome prie „Tork“ produktų.” Tačiau visgi norėjome išbandyti kažką nauja.  
 
Kai buvo renovuotas vienas iš septynių pagalbinių pastatų, Sara ir jos kolegos nusprendė pakeisti tradicinį tualetinį popierių didelės talpos sistema „Tork SmartOne®“, dozuojančia po vieną lapelį. „Mes buvome matę „Tork SmartOne®“, kai keliavome patys, ir mums tai patiko. Buvome girdėję apie šios sistemos privalumus per prekybos mugę, tad po renovacijos nusprendėme pakeisti higieninio popieriaus sistemas viename iš mūsų pagalbinių pastatų.“ 
 
Pradžioje, kai kurie svečiai skeptiškai žiūrėjo į tualetinį popierių lapeliais, tačiau tai netruko ilgai. O praėjus vienam sezonui su „Tork SmartOne®“, privalumai buvo akivaizdūs. „Kai perėjome prie „Tork SmartOne®“, vartojimas labai sumažėjo. Kai kurie žmonės pasiimdavo daug popieriaus tiesiog iš įpratimo, o dabar – tik tiek, kiek reikia. Mes aiškiai matome, kad dabar dozatorių nebereikia taip dažnai pildyti. Naujasis popierius greičiau tirpsta, ir tai labai palengvina valytojų darbą. Per visą vasarą tualetai nebuvo užsikimšę nė karto. Tai papildomas privalumas.“
 
Kempingas veikia visus metus, tačiau daugiausia lankytojų atvyksta, be abejo, karštuoju vasaros metu. Tuomet darbuotojų kiekis išauga nuo 5 iki daugiau kaip 40. „Mums svarbu tai, kad sistemos būtų paprastos. Vasaros darbuotojai turi daug ką išmokti kiekvienais metais, todėl mums reikia paprastų procedūrų ir ilgalaikių produktų. Tai, kad į kiekvieną dozatorių galime įdėti du ritinėlius, reiškia, kad dozatorių nereikia pildyti taip dažnai, kaip anksčiau. Viskas, kas palengvina darbą, mums yra aukso vertės“. Tačiau vartojimą mažina ne tik „Tork SmartOne®“.  
 
Labai naudingos ir „Tork“ muilo putos. „Dabar muilo suvartojama daug mažiau nei anksčiau. Tai yra dėl to, kad muilo putos yra tirštesnės nei skystasis muilas. Anksčiau kai kurie svečiai iš mūsų dozatorių prisipildavo muilo į savo buteliukus. Todėl muilas labai greitai baigdavosi.  Su muilo putomis tai neįmanoma. Todėl dabar naudojame tik muilo putas. Tai puiku!“
 
Tork Dispensesr Skumtvål.jpg
Akivaizdu, kad „Johannesviks“ kempingo vadovai yra pasirengę padaryti viską, kad savo svečiams sukurtų malonią aplinką. Tiek viduje, tiek lauke. Su praktiškais „Tork“ produktais tai padaryti lengviau.

Kai perėjome prie „Tork SmartOne®“, vartojimas labai sumažėjo.

Sara Engegren

Personalo vadovė, „Johannesviks“ kempingas