Viešbučio renovacija su teatro atspalviu

Puikioje vietoje – greta Oslo fiordo įsikūrusio viešbučio „Thon Hotel Opera“ svečiai gali mėgautis vaizdinga jūros panorama. Jau daug metų viešbutis nuolat pilnas svečių, todėl atėjo laikas renovacijai, kuri viešbučio savininkams tapo iššūkiu. Kaip naująjį interjero dizainą priderinti prie fantastiškos aplinkos?

ThonHotel_2_300x300.jpgViešbutis „Thon Hotel Opera“ pastatytas 2001 metais, dalis jo pavadinimo pasiskolinta iš žymaus kaimyno – naujųjų Oslo operos ir baleto rūmų. Atėjus ilgai lauktam viešbučio interjero atnaujinimo metui, natūralu, kad įkvėpimo naujovėms ieškota operos pasaulyje. Marianne Hoff-Nilsen, viešbučio „Thon Hotel Opera“ administratorė:
– Pagrindinio viešbučio pastato renovacijai pasirinkome monumentalų, tačiau klasikinį dizainą. Registratūra atkartoja operos priimamąjį: čia svečiai sutinkami prie apšviesto stalo juodo marmuro paviršiumi ir balto onikso priekine dalimi. Juoda siena yra apšvietimo instaliacija iš banguoto auksaspalvio laminato. 
– Mes labai norėjome, kad svečiai pajustų energijos antplūdį ir būtų sužavėti gyvų spalvų ir stilingų dizaino elementų, kurių įkvėpimo šaltinis yra opera, – sako Marianne Hoff-Nilsen.
 
Juoda spalva, auksas ir baleto įkvėptas kambarių interjeras
Pastaraisiais metais visi viešbučio kambariai buvo renovuoti. Vonios kambariai liko tokie pat, jie tik šiek tiek atnaujinti. Svečių reakcija buvo labai teigiama – daugelis sutiko, kad pastatas tarsi persikėlė į 21 amžių.
– Priešingai nei baleto stilistikos kambariai paviljone, pagrindiniame viešbučio pastate esančių kambarių interjeras yra įkvėptas operos scenos.  Siekėme susilaikyti nuo įprastinių operos klišių ir akcentuoti, kad kambarių spalvos ir medžiagos yra būdingos moderniajai operai. Resepsjon disk.jpgPasirinkome gėlėtus juodos ir aukso spalvų tapetus, priderindami juos prie spalvotų akcentą suteikiančių sienų. Taip pat pritaikėme daug modernios operos scenografijoje naudojamų apšvietimo priemonių, – pasakoja Marianne Hoff-Nilsen.
 
Energijos užtaisas svečiams
Naują viešbučio „Thon Hotel Opera“ interjero dizainą sukurti patikėta Osle veikiančiai įmonei „Ramsøskar Interior Designers“. Jie save apibūdina kaip labiausiai spalvas mėgstančius dizainerius savo srityje, kurie specializuojasi kurti energijos ir naujų jėgų suteikiantį interjerą.
– Verslininkai daug keliauja, todėl tikisi labiau jų poreikius atitinkančių, aukštesnės kokybės sprendimų. Jiems dizainas, kokybė ir bendra atmosfera yra svarbūs veiksniai, kad viešbutyje „Thon Hotel Opera“ gyventi ir jį sugrįžti būtų malonu. Viešbutis yra labai didelis, jame gausu įvairių spalvų ir raštų. Resepsjon sofa (3).jpg
Mes pasirūpinome, kad viešbutis kiekvienam svečiui suteiktų jėgų ir energijos nuo pat įėjimo į registratūrą iki paskutinės minutės prieš užmiegant, – sako Trond Ramsøskar, „Ramsøskar Interior Designers“ savininkas ir generalinis direktorius.
 
 
Švaru ir patogu: nuo higieninių patalpų iki virtuvės
Gerą įspūdį ir pojūtį, kad yra laukiami, svečiams sukuria ne tik registratūra, bet ir higieninės patalpos. Viešoms higieninėms patalpoms „Thon“ pasirinko juodų dozatorių seriją, kuri puikiai dera prie interjero dizaino. Juodi „Tork Elevation“ dozatoriai suteikia interjerui pageidaujamos elegancijos. 
 
ThonHotel_1_300x200.jpg
– Mums „Thon Hotel Opera“ viešbutyje labiausiai rūpi dizainas, tačiau svarbu ir tai, kad dozatoriai būtų lengvai valomi, o lankytojai galėtų pasitikėti jų higieniškumu. Be abejo, jie turi būti ir patogūs. Mes tikrai nenorime, kad mūsų svečiai patirtų kokių nors nepatogumų, pavyzdžiui, dėl užstrigusio popieriaus, – pasakoja Marianne Hoff-Nilsen. Pagrindinėje virtuvėje darbuotojai naudojasi „Tork Performance“ dozatoriais. Tai labiau pramoninio dizaino dozatoriai, tenkinantys aukštus higienos standartus ir padedantys efektyviau atlikti šluostymo ir valymo darbus. „Tork Performance“ dozatoriai pakabinti strategiškai patogiose vietose.
Pabaigus renovaciją, viešbutis yra pasiruošęs suteikti unikalų teatro pojūtį nuostabioje aplinkoje. 
 
Apie „Thon Hotel Opera“ trumpai
Atidarytas 2001 m. balandį kaip pirmas pastatas Bjørvika vietovėje. 2012 m. viešbutis buvo išplėstas. Šiuo metu jame yra 480 kambarių, 842 lovos. 17-oje konferencijų patalpų gali dirbti 8–220 žmonių grupės. Viešbutyje visą dieną dirba 145 darbuotojai. Viešbutis priklauso „First hotel“ viešbučių tinklui.