ThonHotel_original.jpg

Operos įkvėpta renovacija

Puikioje vietoje, greta Oslo fiordo įsikūrusio viešbučio „Thon Hotel Opera“ svečiai gali mėgautis vaizdinga jūros panorama. Viešbutis veikia jau seniai, todėl atėjo laikas jį renovuoti.

Viešbutis „Thon Hotel Opera“ pastatytas 2001 metais, dalis jo pavadinimo pasiskolinta iš žymaus kaimyno – naujųjų Oslo operos ir baleto rūmų. Atėjus ilgai lauktam viešbučio interjero atnaujinimo metui, natūralu, kad įkvėpimo naujovėms ieškota operos pasaulyje. Marianne Hoff-Nilsen, viešbučio „Thon Hotel Opera“ administratorė:
 
– Pagrindinio viešbučio pastato renovacijai pasirinkome monumentalų ir klasikinį dizainą. Priimamasis atkartoja operos priimamąjį: čia svečiai sutinkami prie apšviesto stalo juodo marmuro paviršiumi ir balto onikso priekine dalimi. Juoda siena yra apšvietimo instaliacija iš banguoto auksaspalvio laminato. Svečiai jaučiasi maloniai nustebinti ir sužavėti gyvų spalvų ir stilingų dizaino elementų, kurių įkvėpimo šaltinis yra opera, – sako Marianne Hoff-Nilsen.
ThonHotel_2_300x300.jpg

Energijos užtaisas svečiams
 
Naują viešbučio „Thon Hotel Opera“ interjero dizainą sukurti patikėta Osle veikiančiai įmonei „Ramsøskar Interior Designers“. Jie save apibūdina kaip labiausiai spalvas mėgstančius dizainerius savo srityje, kurie specializuojasi kurti energijos ir naujų jėgų suteikiančius interjerus. 
– Verslo žmonės dažnai keliauja. Jie nori labiau jų poreikiams pritaikytų sprendimų ir aukštesnės kokybės nei retai keliaujantys žmonės. Jiems dizainas, kokybė ir bendra atmosfera yra svarbūs veiksniai, kad gyvenimas viešbutyje būtų malonus, – teigia Trond Ramsøskar, „Ramsøskar Interior Designers“ savininkas ir generalinis direktorius.
 
Švarios ir patogios higieninės patalpos ir virtuvės
ThonHotel_1_300x200.jpgSvečiams gerą įspūdį ir pojūtį, kad yra laukiami, sukuria ne tik priimamasis, bet ir higieninės patalpos. Viešoms higieninėms patalpoms „Thon“ pasirinko juodų itin blizgių dozatorių seriją, kuri puikiai dera prie interjero dizaino. „Tork Elevation“ juodieji dozatoriai suteikia interjerui pageidaujamos elegancijos.  
 
– Mums „Thon Hotel Opera“ viešbutyje labiausiai rūpi dizainas, tačiau svarbu ir tai, kad dozatoriai būtų lengvai valomi, kad lankytojai pasitikėtų jų higieniškumu. Be abejo, jie turi būti ir patogūs naudotis. Mes tikrai nenorime, kad mūsų svečiai patirtų kokių nors nepatogumų, pavyzdžiui, dėl užstrigusio popieriaus, – pasakoja Marianne Hoff-Nilsen. Pagrindinėje virtuvėje darbuotojams kasdienio šluostymo darbus padeda atlikti labiau pramoninio dizaino „Tork Performance“ dozatoriai. Laikantis aukštų higienos standartų ir siekiant palengvinti darbuotojams atlikti šluostymo ir valymo darbus, „Tork Performance“ dozatoriai yra įrengti strateginėse zonose.
Po šios renovacijos ir pasirūpinus visomis smulkiausiomis detalėmis, „Thon Hotel Opera“ viešbutis yra pasiruošęs suteikti savo svečiams pačių geriausių įspūdžių.
ThonHotel_3_300x200.jpg
 
Apie „Thon Hotel Opera“ trumpai: 
 • Atidarytas 2001 m. balandį kaip pirmas pastatas Bjørvika vietovėje
 • Įsikūręs greta „Barcode“ architektūrinio stiliaus pastatų 
 • 2012 m. viešbutis buvo išplėstas 
 • Viešbutyje yra 480 kambarių, 842 lovos  
 • 17-oje konferencijų patalpų gali dirbti 8–220 žmonių grupės 
 • Viešbutis priklauso „First hotel“ viešbučių tinklui
 
„Thon Hotel“ pasirinko „Tork“ dozatorius:
 • „Tork Elevation“ juodų dozatorių linija viešoms higieninėms patalpoms
 • „Tork Performance“ turkio ir baltos spalvos dozatoriai W4 sulankstytoms šluostėms pagrindinėje virtuvėje 
 • „Tork Elevation“ balti dozatoriai iš vidurio traukiamiems ritiniams M2 – šluostymo popieriui
Apie renovaciją trumpai:
 • Vykdytojas – bendrovė „Ramsøskar Interior Designers“
 • Dizaino koncepcija – suteikti svečiams energijos ir spalvų
 • Modernaus stiliaus operos dizaino elementai
 • Monumentalus ir klasikinis dizainas
Atsisiųskite „Tork“ BIM objektus jau dabar! Spauskite čia