LaplandHotel_HRC_Original_5200x3500.jpg

Mistiška Laplandija ir miesto tempas

„Lapland Hotel“ Tamperėje suteikia galimybę mėgautis mistiška Laplandija pačiame miesto centre.

Pirmąjį savo viešbutį „Lapland Hotels“ vos piečiau poliarinio rato atidarė 2015 m. rugsėjį. Viešbučių tinklas planavo plėstis į pietus, ir buvo pasirinkta Tamperė – gyvybingas miestas, kuriame nuolat vyksta įvairūs renginiai ir mugės, jame lankosi daug turistų. Viešbutis įsikūrė puikioje vietoje – netoli Tamperės Rotušės ir geležinkelio stoties.
 
Interjeras visuose 114 viešbučio kambarių atspindi Laplandijos magiją – čia derinamos tamsios spalvos ir prabangios medžiagos. 
 
Išeities taškas – aiški vizija
LaplandHotel_HRC_2_article_300x300.jpg
Viešbučio tema buvo aiški nuo pat pradžių, žmonėms Laplandija visada kelia teigiamas asociacijas. Dekoruojant viešbutį, Laplandija buvo atsargiai perkelta į Tamperę. Be dekoracijų, ta pati tema juntama ir konferencijų salėje bei viešbučio kambariuose, taip pat restorano „Dabbal“ meniu, – sako Janne Mönkkönen, „Lapland Hotel Tampere“ generalinė direktorė. Visi kambariai įrengti skirtingai, siekiant patenkinti net reikliausio skonio svečius, jie tinka ir verslo klientams, ir poilsiaujantiems turistams. Restorane siūlomi tikri Laplandijos patiekalai.
 
Jaana Ekman iš „Visionary Design Partners“ buvo atsakinga už dizainą, o renovavimo darbus atliko pati bendrovė „Lapland Hotels“.
 
Praktiškumo ir elegancijos derinys
Higieninės patalpos taip pat įrengtos elegantiškai ir jaukiai. Pasirinktos tokios medžiagos, kad patalpos būtų ir atrodytų labai švarios. Kad dizainas būtų funkcionalus, patalpoje turi būti pakankamai erdvės, ji turi būti lengvai valoma, o įrenginiai turi būti patogūs ir lengvai prižiūrimi. Tinkamas dizainas sukuria harmoniją be didelių kontrastų. „Be stiliaus reikalavimų, mums svarbu, kad higieninėse patalpose būtų galima lengvai palaikyti švarą. Patalpomis naudojasi ne tik viešbučio svečiai, bet ir restorano bei konferencijų salės klientai, todėl jos turi būti ir funkcionalios, ir stilingos, – sako Mönkkönen,” – sako Mönkkönen.
 
LaplandHotel_HRC_4_article_300x200.jpgDėmesio centre – „Tork Image Design“ dozatoriai 
Viešbučiui buvo pasirinkti „Tork Image Design™“ linijos nerūdijančiojo plieno dozatoriai, specialiai sukurti aukšto lygio patalpoms. Profesionalūs dozatoriai yra itin funkcionalūs ir stilingi. „Naujoji „Tork“ gaminių linija mums puikiai tiko tiek dėl savo funkcionalumo, tiek dėl išvaizdos. Bendradarbiavimas su „Tork“ buvo naudingas, gavome daug patarimų, kurie puikiai tiko mūsų patalpoms ir aplinkai. Gaminiai taip pat atitinka visus mūsų poreikius, jie patogūs ir aukštos kokybės“, – tęsia Mönkkönen. 
 
Jei ieškote įkvėpimo, apsilankykite mūsų nuotraukų galerijoje http://www.torkimagedesign.com/lt_lt/inspiration
 
Nuoroda specialiai architektams:
Parsisiųskite „Tork Image Design™“ linijos BIM objektus čia!
Galite naudoti „Tork Image Design™“ dozatorių BIM objektus. Jie palengvina darbą su dozatoriais ir leidžia parengti higieninių patalpų vizualizacijas.