Riitta Hynninen, „HopLop“ veiklos vadovė

Visada pasiruošę įtampai

Nešvarios ir perpildytos higieninės patalpos yra problema Nr.1 lankytojams didelių renginių metu. Popierinių rankšluosčių dozatoriai „Tork PeakServe®“ net intensyviausiai lankomose patalpose padeda greitai nusišluostyti rankas. Tad jūsų lankytojai galės ilgiau mėgautis renginiu, o valytojai turės mažiau rūpesčių. Skaitykite, kaip gausiai lankomame „HopLop“ pramogų komplekse po stogu „Tork PeakServe“ padeda nepritrūkti popierinių rankšluosčių, net kai higieninėje patalpoje per dieną apsilanko tūkstantis žmonių.


„Tork PeakServe“ popierinių rankšluosčių dozatoriai naudojami gausiai lankomame „HopLop“ pramogų parke

Net 1,6 milijono lankytojų kasmet apsilanko Suomijos „HopLop“ pramogų komplekse, o kasdien kiekvienoje iš 22 komplekso vietų lankosi apie 200 klientų. Piko laikotarpiais, pavyzdžiui, sekmadieniais, komplekse gali apsilankyti ir tūkstantis svečių.
 
2017–2018 metais visi „HopLop“ parkai buvo atnaujinti. Tuo metu visose higieninėse patalpose buvo įrengti „Tork PeakServe®“ popierinių rankšluosčių dozatoriai, specialiai sukurti gausiai lankomoms vietoms. „Mūsų klientai tikisi, kad „HopLop“ komplekse galės ne tik smagiai praleisti visą dieną, bet ir naudotis tvarkingomis, patogiomis higieninėmis patalpomis. Higieninės patalpos turi būti švarios, jose turi būti stalai vaikų priežiūrai, muilo ir popierinių rankšluosčių“, – aiškina Riitta Hynninen, „HopLop“ veiklos vadovė.
 
Valytojų laikas, sutaupytas su „Tork PeakServe®“ Raisio „HopLop“ parke
 
2018 metais „HopLop“ atidarė didžiausią Suomijoje pramogų parką. Raisio mieste įsikūręs parkas užima 4 200 kv. m. plotą, jame daug smagių ir linksmų džiunglių nuotykių trasų, nusileidimo kalnelių ir tramplinų, yra didžiulis labirintas. Pramogų parke nuo atidarymo jau apsilankė daugybė žmonių, ypač daug lankytojų savaitgaliais – nuo pat ryto iki uždarymo. „Kai turime „Tork PeakServe®“, nebereikia rūpintis, kad popieriniai rankšluosčiai staiga pasibaigs. Užpildžius dozatorius ryte, galima pasikliauti, kad jų užteks visą dieną, net jei žmonių bus labai daug“, – sako Kaisa Niemi, Raisio „HopLop“ parko vadovė.
 
„Mūsų naudojamuose „Tork PeakServe®“ dozatoriuose popierius staiga nepasibaigs, be to, jie atrodo puikiai. Valytojai taip pat sako, kad juos lengva užpildyti.“ „Tork PeakServe®“ popierinių rankšluosčių dozatoriai skirtiHopLop-boy-drying-hands_square.jpgintensyviai naudojamoms higieninėms patalpoms, kuriose tikimasi sklandaus funkcionalumo. Dozatoriuje vienu metu telpa daugiau kaip 2 000 popierinių rankšluosčių, o supresuotais užpildais jį lengviau papildyti. Dozatorius dozuoja po vieną lapelį, todėl rankšluosčių užtenka ilgiau ir jų neprimėtoma ant grindų. „Tork PeakServe®“ leidžia valytojams daugiau laiko skirti valymui, o ne dozatorių pildymui. Niemi pastebėjo, kad „Tork PeakServe®“ sutrumpina higieninių patalpų valymui reikalingą laiką. „Neturint „Tork PeakServe®“, paprastus popierinių rankšluosčių dozatorius įtemptomis dienomis nuolat reikia papildyti, kai darbuotojai ir taip skuba. Higieninių patalpų priežiūros poreikis yra tinkamo lygio, nes popieriniai rankšluosčiai nepasibaigia.“

Su „Tork PeakServe“ nereikės nerimauti, kad popieriniai rankšluosčiai pasibaigs. Užtenka užpildyti dozatorius ryte, ir rankšluosčių užteks visą dieną, net kai lankytojų labai daug.

Kaisa Niemi

Raisio „HopLop“ parko vadovė

Susisiekite su mumis

Atraskite, kaip žaidimo taisykles keičiantis mūsų rankšluosčių dozatorius gali padėti pagerinti jūsų svečių patirtį higieninėse patalpose.

Skambinkite tiesiai mums:

+370 5 268 3455

Užsiregistruokite

Užsiregistruokite nemokamam „Tork PeakServe®“ bandymui

Susisiekite su mumis dėl nemokamo bandymo, kad sužinotumėte, kaip „Tork PeakServe®“ gali pagerinti lankytojų patirtį jūsų intensyviai lankomose higieninėse patalpose.

Įveskite vardą
Įveskite pavardę
Įveskite tinkamą el. pašto adresą
Prašome įvesti tel. nr.
Please, select your work industry.
Jūsų vaidmuo darbe
Prašome nurodyti įmonės pavadinimą
Įveskite adresą
Įveskite pašto kodas
Įveskite miestas
Šioje formoje prašome jūsų kontaktinių duomenų, reikalingų atsakyti į jūsų paklausimą e. paštu. Kaip mes saugome ir tvarkome jūsų pateiktus duomenis, išsamiau aprašyta mūsų naudojimo sąlygose ir privatumo politikoje
Prašom patvirtinti, kad perskaitėte ir supratote informaciją dėl asmens duomenų ir naudojimo sąlygų.
Prašome užpildyti recaptcha