Support.jpg

Svečių kambariai

Dėl didelio dėmesio smulkmenoms Jūsų svečiai savo kambaryje pasijus kaip namie. Dėl mūsų asmens higienos, paviršių valymo ir dezinfekavimo priemonių Jūsų svečiai galės mėgautis gaivia, švaria ir jaukia aplinka kiekvieną dieną.

Tualetinis popierius


Rekomenduojamas produktas

Niekada neleiskite pasibaigti popieriui su mūsų „Tork Folded Toilet Paper“ sistema (T3) skirta dozuoti po vieną lapelį. Ji puikiai tinka svečių kambariams, kur labai svarbu patogus funkcionalumas ir patrauklus dizainas. Dozatorius lengva užpildyti, o su mūsų „Tork“ ypač minkštu sulankstytu popieriumi patogumas garantuotas.

„Tork“ sulankstyto tualetinio popieriaus dozatorius

„Tork“ sulankstyto tu...

Produktas : 556000

„Tork“ ypač minkštas sulankstytas tualetinis popierius

„Tork“ ypač minkštas ...

Produktas : 114276

Servetėlės veidui


Rekomenduojamas produktas

Suteikite savo svečiams daugiau patogumo ir malonių pojūčių su mūsų ypač minkštomis ir sugeriančiomis „Tork“ servetėlėmis veidui. Jos pristatomos kompaktiškose, kartoninėse dėžutėse, kad Jūsų svečiai jas visuomet turėtų po ranka.

„Tork“ veido servetėlių dozatorius

„Tork“ veido servetėl...

Produktas : 460013

„Tork Premium“ ypač minkštos servetėlės veidui

„Tork Premium“ ypač m...

Produktas : 140280

Padėkliukai


Rekomenduojamas produktas

Mūsų higieniški, vienkartinio naudojimo „Tork“ gėrimų padėkliukai yra skirtingų spalvų, kad galėtumėte apsaugoti baldus ir sukurti norimą įvaizdį. Gali būti pagaminti su jūsų logotipu.

„Tork“ juodas padėkliukas

„Tork“ juodas padėkli...

Produktas : 474462

Kokteilių servetėlės


Rekomenduojami produktai

Su mūsų aukštos kokybės minkštomis ir gerai sugeriančiomis „Tork“ servetėlėmis paverskite kiekvieną progą savo svečiams ypatinga švente. Išsirinkite iš skirtingų modernių dizainų ir klasikinių spalvų. Jas lengva derinti su stalo dekoravimo priemonėmis. Be to, mūsų individualizuoti spaudiniai bet kurią progą gali padaryti labai įsimintiną ir reklamuoti Jūsų verslą.