Hotel.tif

Viešbučiai

Užtikrinkite savo svečiams gaivią, švarią ir patogią aplinką kiekvieną dieną. Su mūsų asmens higienos, paviršiaus valymo ir dezinfekavimo priemonėmis Jūsų darbuotojai galės greitai atlikti valymo darbus, o Jūs turėsite daugiau laiko pasirūpinti, kad svečiai jaustųsi kaip namie.

Susipažinkite su mūsų rekomendacijomis skirtingoms viešbučio zonoms

Maitinimas

Sukurkite aplinką ir teikite paslaugas, atitinkančias Jūsų norus, pasitelkdami mūsų servetėlių ir stalo dekoravimo priemonių derinius, atitinkančius Jūsų temą. Nesvarbu, ar tiekiate užkandžius, tik gėrimus, ar penkis patiekalus, padėsime Jums sutaupyti laiko ir pinigų, nes mūsų produktai padidins efektyvumą ir funkcionalumą pagal Jūsų poreikius.
Mūsų rekomendacijos

Virtuvė

Su mūsų šluostėmis Jums bus daug lengviau palaikyti švarą savo virtuvėje, restorane, bare ar kavinėje bei užtikrinti tinkamą higieną. Mūsų konkrečios paskirties šluostės tinka tiek šluostyti, tiek valyti, tad greitai ir patikimai įveiksite bet kokią užduotį.
Mūsų rekomendacijos

Higieninės patalpos

Teigiamas įspūdis apie Jūsų higienines patalpas pagerins klientų nuomonę apie Jūsų verslą. Siūlome visą dozatorių ir užpildų asortimentą, kuris paliks teigiamą įspūdį.
Mūsų rekomendacijos

Svečių kambariai

Dėl didelio dėmesio smulkmenoms Jūsų svečiai savo kambaryje pasijus kaip namie. Dėl mūsų asmens higienos, paviršių valymo ir dezinfekavimo priemonių Jūsų svečiai galės mėgautis gaivia, švaria ir jaukia aplinka kiekvieną dieną.
Mūsų rekomendacijos

Kitos zonos

Kiekvienas liečiamas paviršius yra galimybė padaryti savo svečiams įspūdį. Su mūsų tvarką užtikrinančiomis sistemomis ir priedais pasirūpinkite švara ir gaivumu kiekviename žingsnyje. Turime viską, ko reikia, kad sukurtumėte ir palaikytumėte įsimintiną aplinką.
Mūsų rekomendacijos

Norite sužinoti daugiau apie kitas svarbias sritis?

Wiping and Cleaning 1.tif

Šluostymas ir valymas

Naudodamiesi patvariomis bei higieniškomis šluostėmis ir dozatoriais kasdienius darbus dirbkite greitai, pvz., prireikus išvalyti ištekėjusį tepalą ar baigus darbus nuvalyti paviršius. Turime tai, ko Jums reikia ir kada reikia. Todėl visą dėmesį galite skirti tam, kas Jums yra svarbiausia. Mūsų rekomendacijos
Mokyklos

Mokyklos

Susipažinkite su Makso rankų plovimosi mokyklėle. Smagi ir įtraukianti mokomoji medžiaga padeda mokiniams suprasti rankų plovimosi ir šluostymosi laiku svarbą (6–12 metais).
ImageDesignLine_original.jpg

Higieninės patalpos

Su mūsų aukštos kokybės higieninių patalpų produktais galėsite be vargo palikti gerą įspūdį ir tuo pačiu pasirūpinti savo klientais ir kolegomis. Visi rekomenduojami pasiūlymai susisteminti, tad Jūsų verslo poreikiai yra pirmoje vietoje. Mūsų išbandyti deriniai Jums palengvins pasirinkimą. Savo rekomenduojamus pasiūlymus suskirstėme taip: Mūsų rekomendacijos