Easy handling.tif

„Tork Easy Handling™“

Mūsų ergonominis dizainas ir „Tork Easy Handling™“ ypatybės dėžes ir maišelius padeda tvarkyti lengviau. Patalpų personalas sutaupys laiko ir jėgų. Dažniausias užduotis bus galima atlikti greičiau ir patogiau. Tai sutaupys laiko ir bus galima daugiau jėgų skirti svarbesnėms užduotims. Atlikę tyrimus sužinojome, kad mūsų transportuoti skirtos „Tork“ pakuotės yra labai daug kartų apdorojamos, kol galiausiai išpakuojamas ir pradedamas naudoti galutinis produktas. Be to, žinome, kad valymo darbus atliekantis personalas neretai turi su darbu susijusių sveikatos problemų, kylančių dėl nepalankios darbo aplinkos ir sunkaus fizinio darbo. Kadangi kiekvieną savaitę visame pasaulyje apdorojami didžiuliai higienos produktų kiekiai, pamanėme, kad patobulinę savo transportavimo pakuotes galime tai pakeisti. Pasitelkę biometrinius duomenis ir ergonomikos žinias galime užtikrinti naudotojams patogiausio dizaino sprendimus. Šiandien turime įvairių transportavimo pakuočių sprendimų, kurie paspartina ir palengvina darbą, o pakuotės yra ergonomiškesnės mūsų galutiniams klientams.

Patogioji „Tork“ dėžutė


Galima įsigyti su ritinėlio formos arba su sulankstytais popieriniais rankšluosčiais arba tualetiniu popieriumi.

Valantis personalas visą dieną dirba fizinį darbą, kuris neretai būna varginantis. Jeigu galite jį šiek tiek palengvinti, tada visi turės naudos, nes kai mažiau skauda nugarą, personalas dirba efektyviau. Štai kodėl „Tork“ sukūrė patogiąją „Tork“ dėžutę su praktiškomis rankenėlėmis, kurią galima nešti viena ar abiem rankomis. Dėl skylučių ją lengviau atidaryti, suploti ir išmesti.

„Tork Singlefold“ ypač minkšti sulankstyti popieriniai rankšluosčiai

„Tork Singlefold“ ypa...

Produktas : 100278

Patogusis „Tork“ plastikinis maišelis


Galima įsigyti su sulankstytais „Tork“ popieriniais rankšluosčiais ir „Tork Smart One®“ tualetiniu popieriumi.

Kai nėra laiko ir vietos, Jums nereikia papildomą vietą ir daugiau laiko užimančių pakuočių, jeigu tai nėra būtina. Todėl patogieji „Tork“ plastikiniai maišeliai šonuose turi skylutes, o viršutine dalimi patogu atidaryti. Kadangi maišelis pats susiploja, jis užima labai mažai vietos lentynoje, o tuščią jį paprasta išmesti. Jūsų darbuotojams patiks rankenėlė, už kurios maišelį lengva nešiotis.

„Tork Xpress® Multifold“ ypač minkšti sulankstyti popieriniai rankšluosčiai

„Tork Xpress® Multifo...

Produktas : 100297

„Tork Xpress® Multifold“ minkšti sulankstyti popieriniai rankšluosčiai

„Tork Xpress® Multifo...

Produktas : 120289

Servetėlių dėžės jau su „Tork Easy Handling®“ savybėmis


Galioja įprastoms servetėlėms

Įėjus į sandėliavimo patalpą, norisi greitai surasti ir lengvai pasiekti tai, ko reikia. Juk taip, ar ne? Tam mes sukūrėme naujas „Tork Easy Handling®“ servetėlių dėžes. Lentynoms pritaikytas pakuotes lengva sandėliuoti ir patogu pasiekti, todėl servetėles greitai rasite tarp visų savo atsargų. Kuo mažiau laiko praleisite sandėliavimo patalpoje, tuo daugiau jo galėsite skirti savo svečiams.