Wiping and Cleaning 4.tif

Šluostymas ir valymas

Padėkite savo klientams be vargo pasiekti geriausių valymo rezultatų. Susipažinkite su mūsų plačiu profesionalaus valymo šluosčių asortimentu. Kiekvienos šluostės paskirtis individuali. Su tinkama pagal paskirtį šluoste darbą atliksite greičiau ir lengviau.
Pasirinkite tinkamą šluostę
Pasirinkite tinkamą dozatorių

Šluostymas ir valymas

Šluostymas gamybos zonoje

Aptaškytų vietų šluostymas, skysčių sugėrimas, nešvarumų ir dulkių šalinimas yra pagrindiniai paruošiamieji darbai. Kuo greičiau jie bus atlikti, tuo greičiau bus galima pradėti pagrindinius darbus. Mūsų daugiafunkcės šluostės yra stiprios, lanksčios ir gerai sugeriančios. Jos puikiai tinka įrankiams nusausinti, paviršių dėmėms šalinti ir sudėtingų formų dalims šluostyti. O šalimais turint dozatorių, šluostės nebereikės ieškoti.
Mūsų rekomendacijos

Valymas

Reguliari priežiūra, pvz., nešvarumų ir įsisenėjusių dėmių šalinimas nuo paviršių, įrangos ir įrankių valymas, prastovos laiką sumažina iki minimumo. Mūsų šluostės, nesvarbu ar jos naudojamos sausos, ar drėkintos su vandeniu, tirpikliais ar valikliais, puikiai praverčia valant. Mūsų valymo šluostės yra patvaresnės nei popierius, jos paspartina valymo procesą, sutaupo laiko ir pinigų.
Mūsų rekomendacijos

Poliravimas

Bet kokį paviršių nutrindami ir nupoliruodami poliravimo šluoste suteiksite jam blizgesio jo nepažeisdami. Svarbiausia naudoti atitinkamos paskirties šluostę, kuri būtų pakankamai minkšta, kad nepaliktų įbrėžimų, tačiau galėtumėte poliruoti nesunkiai. Mūsų patvarios konkrečios paskirties poliravimo šluostės tolygiai sugeria ir paskirsto poliruoklį, taip paspartindamos darbą ir pakeldamos galutinio rezultato kokybę. 
Mūsų rekomendacijos

Rankų plovimo vieta

Sutaupykite laiko rankų plovimo vietą įrengdami netoli savo darbuotojų. Kuo greičiau nusiplausite ir nusišluostysite rankas, tuo greičiau bus galima pradėti kitą darbą.
Mūsų rekomendacijos

Higieninės patalpos

„Tork“ siūlo platų aukštos kokybės higieninių patalpų produktų asortimentą, skirtą pasirūpinti Jūsų klientais ir darbuotojais. Visas higieniškas, nesudėtingas, didelės talpos ir ekonomiškas sistemas rasite mūsų higieninių patalpų produktų asortimente.
Mūsų rekomendacijos