FSC.tif

Patalpų administravimo paslaugų įmonės

Ar būtumėte patalpų administravimo vadovas, ar valymo įmonės darbuotojas, norime padaryti Jūsų gyvenimą šiek tiek lengvesnį. Siūlome platų valymo įmonėms ir perpardavėjams skirtą „Tork“ valymo priemonių, dozatorių ir pardavimų skatinimo priemonių asortimentą. Viskas, ką darome, skirta padėti Jums ir Jūsų klientams greitai susidoroti su pagrindinėmis valymo užduotimis, su kuriomis susiduria kiekvienas verslas. Nes tada visi galės daugiau laiko skirti tam, kas yra svarbiausia jų klientams.

„Tork" ypač patvari spalvota valymo šluostė


„Tork" ypač patvari spalvota valymo šluostė yra keturių spalvų, kad galėtumėte jas atskirti pagal užduotis ir išvengti užteršimo. Jos tinka pakartotiniam naudojimui, jos yra sertifikuotos pagal ISEGA ir tinka šluostymui, kai yra sąlytis su maistu.

„Tork" ypač patvari spalvota valymo šluostė

„Tork" ypač patvari s...

Produktas : 194450

„Tork" ypač patvari spalvota valymo šluostė

„Tork" ypač patvari s...

Produktas : 194650

„Tork“ drėgnosios servetėlės


Paviršiams valyti skirtos „Tork“ drėgnosios servetėlės lengvai šalina nešvarumus, tepalus ir riebalus. Jos nedirgina odos, yra bekvapės ir pristatomos patogiuose nešiojamuose kibirėlio formos dozatoriuose.

„Tork“ drėgnosios servetėlės paviršiams valyti

„Tork“ drėgnosios ser...

Produktas : 190594

„Tork Centrefeed“ šluosčių dozatorius


Mūsų „Tork Centrefeed“ šluosčių dozatorių sistema M2 su daugiafunkciu rankoms ir paviršiams skirtu popieriumi padės atlikti bet kokius nesudėtingus valymo ir šluostymo darbus.

„Tork Centrefeed“ dozatorius iš ritinio vidurio traukiamiems ritiniams

„Tork Centrefeed“ doz...

Produktas : 559000

„Tork Plus“ šluostymo popierius

„Tork Plus“ šluostymo...

Produktas : 101250

„Tork“ valymo šluostė


Jeigu norite dirbti su tirpikliais ir valymo priemonėmis, rinkitės mūsų „Tork“ valymo šluostę ir sistemą W4 su stipriomis, sugeriančiomis daugkartinėmis šluostėmis. Be to, jos minkštos ir tamprios. Puikiai tinka mažiems ir lygiems daiktams valyti.

„Tork Folded Wiper/Cloth“ dozatorius sulankstytoms šluostėms

„Tork Folded Wiper/Cl...

Produktas : 654000

„Tork“ pramoninė valymo šluostė

„Tork“ pramoninė valy...

Produktas : 520378

Peržiūrėkite mūsų produktus, paslaugas ir rekomendacijas, skirtus patalpų administravimo paslaugų įmonėms.

„Tork Easy Handling™“

Mūsų ergonominis dizainas ir „Tork Easy Handling™“ ypatybės dėžes ir maišelius padeda tvarkyti lengviau. Patalpų personalas sutaupys laiko ir jėgų. Dažniausias užduotis bus galima atlikti greičiau ir patogiau. Tai sutaupys laiko ir bus galima daugiau jėgų skirti svarbesnėms užduotims. Atlikę tyrimus sužinojome, kad mūsų transportuoti skirtos „Tork“ pakuotės yra labai daug kartų apdorojamos, kol galiausiai išpakuojamas ir pradedamas naudoti galutinis produktas. Be to, žinome, kad valymo darbus atliekantis personalas neretai turi su darbu susijusių sveikatos problemų, kylančių dėl nepalankios darbo aplinkos ir sunkaus fizinio darbo. Kadangi kiekvieną savaitę visame pasaulyje apdorojami didžiuliai higienos produktų kiekiai, pamanėme, kad patobulinę savo transportavimo pakuotes galime tai pakeisti. Pasitelkę biometrinius duomenis ir ergonomikos žinias galime užtikrinti naudotojams patogiausio dizaino sprendimus. Šiandien turime įvairių transportavimo pakuočių sprendimų, kurie paspartina ir palengvina darbą, o pakuotės yra ergonomiškesnės mūsų galutiniams klientams.
Mūsų rekomendacijos

„Tork Easy Cube™“

„Tork Easy Cube™“ – nauja „Tork“ paslauga ir internetinė programėlė, leidžianti vadovams nuolatos sekti bendrą higieninių patalpų būklę. Ši nauja išmanioji sistema yra sujungta su išmaniaisiais dozatoriais ir šiukšliadėžėmis, perduodančiais duomenis apie jų užpildymo lygį. Prisijunkite su savo išmaniuoju įrenginiu iš bet kur. Patikrinkite užpildymo lygį ir nedelsdami pasiųskite darbuotojus ten, kur reikia, ir su reikiamu atsargų kiekiu. Gaudami duomenis galėsite efektyviau prižiūrėti patalpas.

Norite sužinoti daugiau apie kitas svarbias sritis?

ImageDesignLine_original.jpg

Higieninės patalpos

Su mūsų aukštos kokybės higieninių patalpų produktais galėsite be vargo palikti gerą įspūdį ir tuo pačiu pasirūpinti savo klientais ir kolegomis. Visi rekomenduojami pasiūlymai susisteminti, tad Jūsų verslo poreikiai yra pirmoje vietoje. Mūsų išbandyti deriniai Jums palengvins pasirinkimą. Savo rekomenduojamus pasiūlymus suskirstėme taip: Mūsų rekomendacijos
Wiping and Cleaning 1.tif

Šluostymas ir valymas

Naudodamiesi patvariomis bei higieniškomis šluostėmis ir dozatoriais kasdienius darbus dirbkite greitai, pvz., prireikus išvalyti ištekėjusį tepalą ar baigus darbus nuvalyti paviršius. Turime tai, ko Jums reikia ir kada reikia. Todėl visą dėmesį galite skirti tam, kas Jums yra svarbiausia. Mūsų rekomendacijos
Kitchen.tif

Virtuvė

Su mūsų šluostėmis Jums bus daug lengviau palaikyti švarą savo virtuvėje, restorane, bare ar kavinėje bei užtikrinti tinkamą higieną. Mūsų konkrečios paskirties šluostės tinka tiek šluostyti, tiek valyti, tad greitai ir patikimai įveiksite bet kokią užduotį. Mūsų rekomendacijos