Sveikatos priežiūra. Priemonės ir patarimai

Priemonės ir patarimai

Ar žinojote, kad tinkamai išdėsčius dozatorius galima sumažinti kryžminės taršos riziką ir su sveikatos priežiūra susijusių infekcijų plitimą? Sužinokite, kaip optimaliai išdėstyti dozatorius ir kaip kitais būdais pagerinti higieną jūsų įstaigoje. Mums malonu dalintis!

Ką norėtumėte pagerinti?

Optimalus dozatorių išdėstymas

Mūsų faktais pagrįstos dozatorių išdėstymo rekomendacijos padės sumažinti kryžminės taršos riziką ir išvengti su sveikatos priežiūra siejamų infekcijų.
Mūsų rekomendacijos

Veiksmingi rankų higienos ženklai

„Tork“ plakatų kūrimo priemonė padės reklamuoti rankų higieną ir parodys pacientams, kad jie puikiose, saugiose rankose.
Mūsų rekomendacijos

Jums rekomenduojami produktai

Mūsų produktų rekomendacijos pagrįstos unikaliais konkretaus jūsų objekto reikalavimais, jos padės pasiekti puikią higieną.
Mūsų rekomendacijos

Priemonės išvengti sepsio

Mūsų pateikiami faktai ir patarimai skirti padėti jums gerinti suvokimą apie rankų higienos svarbą ir žaizdų priežiūrą siekiant sumažinti sepsio riziką.
Mūsų rekomendacijos

„Tork“ rankų higienos įsivertinimo programa

Bakstelėkite čia ir atsisiųskite rankų higienos įsivertinimo programą
Mūsų rekomendacijos

Norite sužinoti daugiau apie kitas svarbias sritis?

Wiping and Cleaning 1.tif

Šluostymas ir valymas

Naudodamiesi patvariomis bei higieniškomis šluostėmis ir dozatoriais kasdienius darbus dirbkite greitai, pvz., prireikus išvalyti ištekėjusį tepalą ar baigus darbus nuvalyti paviršius. Turime tai, ko Jums reikia ir kada reikia. Todėl visą dėmesį galite skirti tam, kas Jums yra svarbiausia. Mūsų rekomendacijos
Dining.tif

Maitinimo paslaugos

Sukurkite norimą atmosferą ir palikite teigiamą įspūdį su Jūsų temai tinkančiomis servetėlėmis ir stalo dekoravimo produktais. Nesvarbu, ar tiekiate užkandžius, tik gėrimus, ar penkis patiekalus, padėsime Jums sutaupyti laiko ir pinigų, nes mūsų produktai padidins efektyvumą ir funkcionalumą pagal Jūsų poreikius. Mūsų rekomendacijos
ImageDesignLine_original.jpg

Higieninės patalpos

Su mūsų aukštos kokybės higieninių patalpų produktais galėsite be vargo palikti gerą įspūdį ir tuo pačiu pasirūpinti savo klientais ir kolegomis. Visi rekomenduojami pasiūlymai susisteminti, tad Jūsų verslo poreikiai yra pirmoje vietoje. Mūsų išbandyti deriniai Jums palengvins pasirinkimą. Savo rekomenduojamus pasiūlymus suskirstėme taip: Mūsų rekomendacijos