Sveikatos priežiūra. Priemonės ir patarimai

Priemonės ir patarimai

Ar žinojote, kad tinkamai išdėsčius dozatorius galima sumažinti kryžminės taršos riziką ir su sveikatos priežiūra susijusių infekcijų plitimą? Sužinokite, kaip optimaliai išdėstyti dozatorius ir kaip kitais būdais pagerinti higieną jūsų įstaigoje. Mums malonu dalintis!

Ką norėtumėte pagerinti?

Optimalus dozatorių išdėstymas

Mūsų faktais pagrįstos dozatorių išdėstymo rekomendacijos padės sumažinti kryžminės taršos riziką ir išvengti su sveikatos priežiūra siejamų infekcijų.
Mūsų rekomendacijos

Veiksmingi rankų higienos ženklai

„Tork“ plakatų kūrimo priemonė padės reklamuoti rankų higieną ir parodys pacientams, kad jie puikiose, saugiose rankose.
Mūsų rekomendacijos

Jums rekomenduojami produktai

Mūsų produktų rekomendacijos pagrįstos unikaliais konkretaus jūsų objekto reikalavimais, jos padės pasiekti puikią higieną.
Mūsų rekomendacijos

Priemonės išvengti sepsio

Mūsų pateikiami faktai ir patarimai skirti padėti jums gerinti suvokimą apie rankų higienos svarbą ir žaizdų priežiūrą siekiant sumažinti sepsio riziką.
Mūsų rekomendacijos

„Tork“ rankų higienos įsivertinimo programa

Bakstelėkite čia ir atsisiųskite rankų higienos įsivertinimo programą
Mūsų rekomendacijos

Norite sužinoti daugiau apie kitas svarbias sritis?

Vaikų darželiai

Vaikų darželiai

Skatinkite ir motyvuokite vaikus pasitelkdami Elos rankų plovimosi programėlę. Geri rankų higienos įgūdžiai pradeda formuotis ankstyvoje vaikystėje. Mūsų rekomendacijos
ImageDesignLine_original.jpg

Higieninės patalpos

Su mūsų aukštos kokybės higieninių patalpų produktais galėsite be vargo palikti gerą įspūdį ir tuo pačiu pasirūpinti savo klientais ir kolegomis. Visi rekomenduojami pasiūlymai susisteminti, tad Jūsų verslo poreikiai yra pirmoje vietoje. Mūsų išbandyti deriniai Jums palengvins pasirinkimą. Savo rekomenduojamus pasiūlymus suskirstėme taip: Mūsų rekomendacijos
M3-Kitchen-Reflex2018_orginal.jpg

Virtuvė

Su mūsų šluostėmis Jums bus daug lengviau palaikyti švarą savo virtuvėje, restorane, bare ar kavinėje bei užtikrinti tinkamą higieną. Mūsų konkrečios paskirties šluostės tinka tiek šluostyti, tiek valyti, tad greitai ir patikimai įveiksite bet kokią užduotį. Mūsų rekomendacijos