Generalareas_top_image_orginal.jpg

Bendrosios zonos

Aukšti higienos standartai laukiamuosiuose, viešose higienos patalpose ir kitose bendrose zonose padeda gerinti sveikatą bei užtikrina, kad klientai būtų patenkinti. Mažai priežiūros reikalaujančios sistemos su greitai užpildomais, talpiais dozatoriais ir sandariais užpildais padeda užtikrinti tinkamą higieną, o darbuotojai gali skirti daugiau laiko svarbesnėms užduotims.

Popieriniai rankšluosčiai


Mūsų rekomendacijos jums

Kai įstaigoje lankosi daug žmonių, reikia ieškoti pusiausvyros tarp patogumo ir švaros, kad pacientai būtų saugūs ir prižiūrėti. Dozatoriai „Tork PeakServe®“ yra specialiai sukurti intensyviai lankomoms higieninėms patalpoms, tai talpiausi rinkoje dozatoriai – juose telpa daugiau nei 2 100 rankšluosčių, kurie dozuojami greitai ir nenutrūkstamai, netrikdant žmonių srauto. Supresuotais užpildais dozatorius greitai papildomas, jų galima papildyti bet kuriuo metu. Užpildus patogu sandėliuoti ir transportuoti, todėl darbuotojai gali daugiau dėmesio skirti valymui, o ne dozatorių pildymui.

„Tork PeakServe® Continuous™“ popierinių rankšluosčių dozatorius

„Tork PeakServe® Cont...

Produktas : 552500

Popierinis rankšluostis  „Tork PeakServe® Continuous®“

Popierinis rankšluost...

Produktas : 100585

Muilas


Mūsų rekomendacijos jums

Rūpinantis pacientais, lankytojais ir darbuotojais, aukšti higienos standartai padeda gerinti sveikatą ir jūsų įstaigos įvaizdį. „Tork“ odos priežiūros priemonių dozatoriai tenkina specifinius sveikatos priežiūros įstaigų reikalavimus ir poreikius, jais lengva naudotis net vaikams ir pagyvenusiems žmonėms. Hermetiška sistema su subliūkštančiais buteliais užtikrina gerą rankų higieną, ją lengva prižiūrėti, taupo laiką ir nekenkia aplinkai.

„Tork“ skystojo ir purškiamojo muilo dozatorius

„Tork“ skystojo ir pu...

Produktas : 560000

„Tork“ gelinis rankų dezinfekantas

„Tork“ gelinis rankų ...

Produktas : 420103

Tualetinis popierius


Mūsų rekomendacijos jums

Specialiai sukurtas intensyviai lankomoms patalpoms „Tork SmartOne“ tualetinio popieriaus ritinių dozatorius yra ekonomiška ir higieniška sistema. 
 
Dozavimas po vieną lapelį padeda sumažinti vartojimą iki 40 proc. ir gerina bendrą higieną. Itin talpus dozatorius padės sutaupyti priežiūros laiko ir užtikrinti, kad jame visuomet būtų popieriaus.

„Tork SmartOne® Twin Mini“ baltas dviejų tualetinio popieriaus ritinėlių dozatorius

„Tork SmartOne® Twin ...

Produktas : 682000

„Tork SmartOne® Mini“ tualetinio popieriaus ritinys

„Tork SmartOne® Mini“...

Produktas : 472193

Higienos produktų dozatorius


Mūsų rekomendacijos jums

„Tork“ higienos produktų dozatorius padeda gerinti higieną bendrose sveikatos priežiūros įstaigos erdvėse, nes rankų dezinfekantas ir popieriniai rankšluosčiai patogiai prieinami darbuotojams, pacientams ir lankytojams. Šis dozatorius ne tik skatina rūpintis rankų higiena, bet ir rodo, kad rūpinatės žmonių gerove.
 
Mūsų „Tork“ alkoholiniai rankų dezinfekantai tenkina griežčiausius reikalavimus ir standartus. Jie yra specialiai skirti dažnai dezinfekuoti rankas, dezinfekantų sudėtyje yra odą puoselėjančių drėkinamųjų sudedamųjų dalių. Gydančios rankos turi būti sveikos rankos.

„Tork“ higienos produktų stendas

„Tork“ higienos produ...

Produktas : 511055

„Tork“ gelinis rankų dezinfekantas

„Tork“ gelinis rankų ...

Produktas : 420103

Higienos stovo produktai


Mūsų rekomendacijos jums

„Tork“ bekvapis rankų ir kūno losjonas

„Tork“ bekvapis rankų...

Produktas : 420202

„Tork Premium“ ypač minkštos servetėlės veidui

„Tork Premium“ ypač m...

Produktas : 140280

Daugiau produktų


Mūsų rekomendacijos jums

„Tork“ šiukšliadėžė, 50 l

„Tork“ šiukšliadėžė, ...

Produktas : 563000

„Tork“ šiukšliadėžės maišai

„Tork“ šiukšliadėžės ...

Produktas : 204060

Norite sužinoti daugiau apie kitas svarbias sritis?

M3-Kitchen-Reflex2018_orginal.jpg

Virtuvė

Su mūsų šluostėmis Jums bus daug lengviau palaikyti švarą savo virtuvėje, restorane, bare ar kavinėje bei užtikrinti tinkamą higieną. Mūsų konkrečios paskirties šluostės tinka tiek šluostyti, tiek valyti, tad greitai ir patikimai įveiksite bet kokią užduotį. Mūsų rekomendacijos
Wiping and Cleaning 1.tif

Šluostymas ir valymas

Naudodamiesi patvariomis bei higieniškomis šluostėmis ir dozatoriais kasdienius darbus dirbkite greitai, pvz., prireikus išvalyti ištekėjusį tepalą ar baigus darbus nuvalyti paviršius. Turime tai, ko Jums reikia ir kada reikia. Todėl visą dėmesį galite skirti tam, kas Jums yra svarbiausia. Mūsų rekomendacijos
Mokyklos

Mokyklos

Susipažinkite su Makso rankų plovimosi mokyklėle. Smagi ir įtraukianti mokomoji medžiaga padeda mokiniams suprasti rankų plovimosi ir šluostymosi laiku svarbą (6–12 metais).